Rezultate te kerkimit per termin: +Lart

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.065Z

Shqiponja që sfluturon më lart

Nga Andi Bushati Ajo që po ndodh me Kreshnik Spahiun sot, mund të shihet si akti i parë i pushtetit të nesërm, i cili po vë në zbatim devizën: kush nuk është më mua, është armiku im. Brenda një nate, asaj të vendosjes së koalicioneve, portreti i liderit të çartur t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.185Z

Poshtë përsëritje, lart mërzi

Preç ZOGAJ Në rrugën për në Lezhë, natën vonë, duke u thyer mesnata, epoka, syri im, shpirti im pret e mbledh rrugë të përlotura. S’do kem të bëj më me Tiranën, me errësirën prapa. Nisja nuk ekziston, nuk ekziston vazhdimi. Ka vetëm zhvendosje dhe ndofta do ketë mbërritje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.765Z

Qytetari e uron Lart e më lart!, Rama: Më shumë se 198 cm ku të shkoj

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me qytetarët që kanë gjetur zgjidhje në platformën Shqipëriaqëdua.al.  Shefi i qeverisë apeloi sot që qytetarët të vazhdojnë që ta përdorin atë si një mundësi reale për dëgjimin e zërit të tyre Nga eventi i bashkëqeverisjes, nuk kanë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.798Z

Rama: Më vijnë zëra nga lart

Kryetari mandatprerë u ka deklaruar miqve të vet të ngushtë se po dëgjonte “zëra nga lart” dhe se ato i sugjeronin të këmbëngulteript src="jscripts/tiny_mce/themes/advanced/langs/en.js" type="text/javascript"> me çdo kusht për rikandidimin. Psikiatrët raportojnë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.713Z

Cristiano Ronaldo Dalim me koken lart

Cristiano Ronaldo tha pas humbjes së Portugalisë ndaj Spanjës në serinë e 11-metërshave se skuadra e tij largohet nga EURO 2012 me kokën lart. “Duhet të jemi krenarë për ndeshjen e barabartë që luajtëm. Penalltitë j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.545Z

Kolesteroli i lartë rrezikon memorien

FRANCË- Midis rritjes së sasisë së kolesterolit në gjak dhe problemeve të memories ka një lidhje. Këtë fakt e konfirmojnë studiuesit francez të Institutit Nacional të Shëndetësisë. Studimi përfshiu rreth 5 mijë paci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.610Z

Miratohet projektligji për Arsimin e Lartë

Kabineti Qeveritar e ka miratuar Projektligjin për Arsimin e Lartë në Republikën e Kosovës, i cili ka për qëllim që të rregulloj krijimin e bazës ligjore për rregullimin, funksionimin dhe financimin e cilësisë në arsimin e lart&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama