Rezultate te kerkimit per termin: +Leart +Shyti

Total: 99
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.488Z

Hakmarrja për Drejtësi, Kushtetuesja rrëzon 10 dënime

Altin Arapi, Orik Shyti Gjykata Kushtetuese vendosi dje të kthejë për rishqyrtim dosjen penale ndaj dhjetë personave të akuzuar si anëtarë të grupit të ashtuquajtur Hakmarrja për Drejtësi. Shtetasit Leart Shyti dhe Orik Shyti kanë shpërndarë mbrëmë një deklaratë për median, ku shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.140Z

Grabitja qe rrezikoi arrestimin e grupit

Autoret dogjen furgonin me targa te falsifikuara qe t'i shpetonin ndjekies se policise ne "Pyllin e Sodes" Nje nga grabitjet me te shpejta, po qe per pak u ka kushtuar prangat ne flagrance anetareve te "Hakmarrjes.." sipas hetimeve te kryera eshte ajo e Bankes se Kursimeve Vlore ne 20 janar te vitit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.601Z

Rama dhe terroristët e Hakmarrjes për Drejtwsi presion Gjykatës së Lartë

Nga Sali Berisha Nje skandal ne nivel terrorizmi! Edi Rama mbeshtet terroristet Edi Rama dhe terroristet e "Hakmarrja per Drejtesi", Leart dhe Orik Shyti bejne presion te jashtezakonshem ne Gjykaten e Larte per te rihapur ceshtjen e denimit te tyre me jete! Edi Rama dhe terroristet e "Hakmarrja per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.609Z

Vrasja ne prite e kambistit Sami Jata

Grabitja me pasoje vdekjen e kambistit Sami Jata, poshte pallatit te tij, ne Tirane, ndersa kthehej ne banese, eshte nje nga akuzat e renda qe i behen grupit te quajtur "Hakmarrja per Drejtesi". Per ngjarjen tragjike akuzohen kater persona, vellezerit Orik e Leart Shyti, Altin Arapi e Gentian Caka.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.139Z

Vendimi i Gjykatës, reagojnë vëllezërit Shyti: Tani, Berisha do të paguajë personalisht

Pas vendimit te gjykatës dhe reagimit të Sali Berishës kanë bërë një deklaratë për media  vëllezërit Orik dhe Leart Shyti. Ata janë shprehur se” nuk jemi ndjerë asnjëherë fajtorë, por sot jemi ligjërisht të pafajshëm”. Tonet e tyre kanë qenë të ashpra ndaj ish-krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.349Z

“Hakmarrja për Drejtësi”, 367 vite burg për 10 të akuzuar

Autori i Lajmit: red.Vendimi në Apel Plot 367 vite burg ka lënë në fuqi Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda për 10 të dyshuarit si anëtarë të organizatës “Hakmarrje për Drejtësi”. Dy prej të pandehurve, mbi të cilët rëndojnë rreth 20 akuza nga ajo e akteve terroriste deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.018Z

"Hakmarrja", akuza kërkon dëshmitar Hajredin Shytin

28/04/2005  Babai i vëllezërve në kërkim është dënuar me 17 vjet heqje lirie TIRANË – Prokuroria ka paraqitur para gjykatës listën e gjatë me provat shkresore dhe ato materiale, me anë të të cilave do të vërtetojë akuzat kundër të pandehurve, akuzuar se kanë kryer vep

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama