Rezultate te kerkimit per termin: +Leart +Shyti

Total: 99
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.727Z

Kërcënimi i Priftit? Orik Shyti: Inskenim me emrin tonë

SHKRUAN: Thimi Samarxhiu 18-01-2011 11:07Vëllezërit Orik e Leart Shyti reagojnë një ditë pas publikimit të intervistës së deputetit Dritan Prifti, sipas të cilit tashmë është ngritur një alibi sikur ai rrezikohet nga grupi “Hakmarrja për Drejtësi”. Me anë të një deklarate pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.184Z

Vëllezërit Shyti Berishës: Djalli ska dele, por sresht së shituri lesh

Vëllezërit Orik dhe Leart Shyti i janë përgjigjur sot ish-kreut të PD Sali Berisha, pasi ky i fundit i ka akuzuar për lidhje me projektin mbi stadiumin e ri kombëtar. Në një deklaratë për media me titullin ironik "Disa fjalë për sihariqin e fundit të Sali Berishës",- vëllezërit Shy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.342Z

Arapi e Shyti, burg përjetë në Shqipëri, aliz politik në Zvicër

Autori i Lajmit: red.Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli fajtorë dhe dënoi dje 10 anëtarët e organizatës kriminale “Hakmarrje për drejtësi”. Pas rreth 12 vjetësh proces gjyqësor, të akuzuar për krime, që nga vrasja, rrëmbimi, vjedhja, plagosja dhe falsifikimi i dokumenteve zyrtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.364Z

Vellezerit Shyti Na u dha edrejta qe perdhosi Berisha

Te tjera rreth shkrimit Akuzat e bera ndaj organizates Shfuqizohen vendimet e Gjykates se Larte nga Gjykata Kushtetuese. Gjykata Kushtetuese ktheu per rishqyrtim ne Gjykaten e Larte dosjen e organizates Hakmarrje per Drejtesi.Sipas Gjykates Kushtetueses eshte shkelur ligji dhe eshte pen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.430Z

Orik Shyti-Berishës: “Vërteto akuzat për ndërtim pallatesh”

Autori i Lajmit: RedaksiaOrik Shyti ka reaguar përmes një letre të dytë drejtuar Kryeministrit Sali Berisha, ku i kërkon që ky i fundit të vërtetojë akuzat ndaj “hakmarrjes për drejtësi” për përfitim leje pallatesh në kryeqytet. “Fitimet nga pallatet e Hakmarrjes... të shkojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.184Z

Vëllezërit Shyti i përgjigjen Berishës pas akuzave për stadiumin: Djalli ska dele, por sresht së shituri lesh

Vëllezërit Orik dhe Leart Shyti i janë përgjigjur sot ish-kreut të PD Sali Berisha, pasi ky i fundit i ka akuzuar për lidhje me projektin mbi stadiumin e ri kombëtar. Në një deklaratë për media me titullin ironik Disa fjalë për sihariqin e fundit të Sali Berishës, vëllezërit Shy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.140Z

Dy grabitjet e para te "Hakmarrjes...", 500 milione leke

Vjedhja e pare e bujshme qe i eshte faturuar grupit te ashtuquajtur "Hakmarrja per Drejtesi", nga ka marre dhe emrin dosja, i perket Bankes se Kursimeve Tirane, ne Bulevardin "Zogu i Pare", me 29 janar te vitit 1993. Ne kete ngjarje sipas hetimeve ka qene i perfshire edhe Leart Shyti, kurse organiza

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama