Rezultate te kerkimit per termin: +Leart +Shyti

Total: 99
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.430Z

Orik Shyti-Berishës: “Vërteto akuzat për ndërtim pallatesh”

Autori i Lajmit: RedaksiaOrik Shyti ka reaguar përmes një letre të dytë drejtuar Kryeministrit Sali Berisha, ku i kërkon që ky i fundit të vërtetojë akuzat ndaj “hakmarrjes për drejtësi” për përfitim leje pallatesh në kryeqytet. “Fitimet nga pallatet e Hakmarrjes... të shkojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.184Z

Vëllezërit Shyti i përgjigjen Berishës pas akuzave për stadiumin: Djalli ska dele, por sresht së shituri lesh

Vëllezërit Orik dhe Leart Shyti i janë përgjigjur sot ish-kreut të PD Sali Berisha, pasi ky i fundit i ka akuzuar për lidhje me projektin mbi stadiumin e ri kombëtar. Në një deklaratë për media me titullin ironik Disa fjalë për sihariqin e fundit të Sali Berishës, vëllezërit Shy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.140Z

Dy grabitjet e para te "Hakmarrjes...", 500 milione leke

Vjedhja e pare e bujshme qe i eshte faturuar grupit te ashtuquajtur "Hakmarrja per Drejtesi", nga ka marre dhe emrin dosja, i perket Bankes se Kursimeve Tirane, ne Bulevardin "Zogu i Pare", me 29 janar te vitit 1993. Ne kete ngjarje sipas hetimeve ka qene i perfshire edhe Leart Shyti, kurse organiza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.488Z

Hakmarrja për Drejtësi, Kushtetuesja rrëzon 10 dënime

Altin Arapi, Orik Shyti Gjykata Kushtetuese vendosi dje të kthejë për rishqyrtim dosjen penale ndaj dhjetë personave të akuzuar si anëtarë të grupit të ashtuquajtur Hakmarrja për Drejtësi. Shtetasit Leart Shyti dhe Orik Shyti kanë shpërndarë mbrëmë një deklaratë për median, ku shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.140Z

Grabitja qe rrezikoi arrestimin e grupit

Autoret dogjen furgonin me targa te falsifikuara qe t'i shpetonin ndjekies se policise ne "Pyllin e Sodes" Nje nga grabitjet me te shpejta, po qe per pak u ka kushtuar prangat ne flagrance anetareve te "Hakmarrjes.." sipas hetimeve te kryera eshte ajo e Bankes se Kursimeve Vlore ne 20 janar te vitit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.601Z

Rama dhe terroristët e Hakmarrjes për Drejtwsi presion Gjykatës së Lartë

Nga Sali Berisha Nje skandal ne nivel terrorizmi! Edi Rama mbeshtet terroristet Edi Rama dhe terroristet e "Hakmarrja per Drejtesi", Leart dhe Orik Shyti bejne presion te jashtezakonshem ne Gjykaten e Larte per te rihapur ceshtjen e denimit te tyre me jete! Edi Rama dhe terroristet e "Hakmarrja per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.609Z

Vrasja ne prite e kambistit Sami Jata

Grabitja me pasoje vdekjen e kambistit Sami Jata, poshte pallatit te tij, ne Tirane, ndersa kthehej ne banese, eshte nje nga akuzat e renda qe i behen grupit te quajtur "Hakmarrja per Drejtesi". Per ngjarjen tragjike akuzohen kater persona, vellezerit Orik e Leart Shyti, Altin Arapi e Gentian Caka.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama