Rezultate te kerkimit per termin: +Lefter +Koka

Meta: total 1000 / total_found 1601 / time 0.001 / keyword[0] lefter / docs[0] 3043 / hits[0] 4481 / keyword[1] koka / docs[1] 9221 / hits[1] 13518 /
No Pic available
  • 2013-09-15

Kabineti i ri qeveritar betohet në Presidencë në orën 17:00

TIRANE - Ndërsa në Kuvend po vijojnë diskutimet për programin qeverisës, fjalën po e marrin vetëm deputetët e djathtë, çka tregon se deputetët e mazhorancës nuk do të flasin para Kuvendit, për të përmbyllur përpara orës 17:00 seancën maratonë që ka nisur prej paradites së të d

No Pic available
  • 2013-09-15

Kabineti i ri qeveritar betohet sot në Presidencë

Pas votimit në Parlament, kabineti i ri Rama do të betohet përpara Presidentit të Republikës Bujar Nishani. Burime për Ora News bëjnë me dije se ceremonia e betimit në Presidencë e qeverisë së re do të zhvillohet në orën 18:00. Që të gjithë ministrat e rinj, do të firmosin para pr

Kabineti i ri qeveritar betohet sot pasdite në Presidencë
  • 2013-09-15

Kabineti i ri qeveritar betohet sot pasdite në Presidencë

Pas votimit në Parlament, kabineti i ri Rama do të betohet përpara Presidentit të Republikës Bujar Nishani. Burime për Ora News bëjnë me dije se ceremonia e betimit në Presidencë e qeverisë së re do të zhvillohet në orën 18:00. Që të gjithë ministrat e rinj, do të

No Pic available
  • 2013-09-15

Kabinetet e ministrave, ja disanga emrat e stafit të ngushtë

Zbardhen emrat e disa prej zëvendësministrave, shefave të kabinetit dhe të zëdhënësve të ministrave të qeverisë Rama. Edhe pse ministrat i mbajnë sekret emrat e stafit politik, burimet e “Shqiptarja.com” kanë zbardhur një pjesë së tyre.Sekret gjithë kabineti i ministrave

Berisha: Gati për betejë. Rama:S'do t'ju kursej për të pabërat
  • 2013-09-15

Berisha: Gati për betejë. Rama:S'do t'ju kursej për të pabërat

Të tjera rreth shkrimit Berisha i flet Ramës në greqisht: Përkthe, Anastas! Fjala e plotë në Kuvend e Kryeministrit Edi Rama Fjala e plotë e ish-Kryeministrit Sali Berisha /FOTO Replikat dhe batutat në seancë, pak diskutime për programin Sequi:Besojmë tek Meta, nxit debatin konstruk

Berisha Te shtyhet diskutimi ska program te 100 diteshit Refuzon Meta
  • 2013-09-15

Berisha Te shtyhet diskutimi ska program te 100 diteshit Refuzon Meta

Në ditën e dytë të diskutimeve në Kuvend për programin qeverisës, po diskutojnë vetëm deputetë të djathtë. Me sa duket deputetët e majtë qe do të flasin në seancë do te jene te pakte, duke synuar mbylljen e shpejte

Parlamenti mbyllet pas mesnate, opozita asnjë pyetje mbi programin, Rama: Ju nuk dini ku keni kokën
  • 2013-09-15

Parlamenti mbyllet pas mesnate, opozita asnjë pyetje mbi programin, Rama: Ju nuk dini ku keni kokën

TIRANË- Kuvendi nisi debatin të shtunën paradite rreth programit qeverisës 2013-2017, i prezantuar nga kryeministri i dekretuar, Edi Rama. Seanca u mbyll pas mesnate, të dielën ora 01:10 minuta, për të vijuar paraditen sot në ora 09:00. Në debatin gjatë kësaj seance maratonë, deputet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama