Rezultate te kerkimit per termin: +Lefter +Koka

Meta: total 1000 / total_found 1601 / time 0.001 / keyword[0] lefter / docs[0] 3043 / hits[0] 4481 / keyword[1] koka / docs[1] 9221 / hits[1] 13518 /
Qeveria e re betohet tek Presidenti, Rama nga kryeministria: Bashkim dhe integrim!-  FOTO
  • 2013-09-15

Qeveria e re betohet tek Presidenti, Rama nga kryeministria: Bashkim dhe integrim!- FOTO

TIRANE - Pas fitores në zgjedhjet e 23 Qershorit, qeveria e re ‘Rama’ zyrtarisht sot u ul në kabinetin e kryeministrisë për një mbledhje të parë. Pak caste pasi morën votëbesimin në Parlament, ministrat së bashku me kryeministrin shqiptuan ‘Betohem!’ tek President

Rama Do trsquoi japim Shqiperise Europen
  • 2013-09-15

Rama Do trsquoi japim Shqiperise Europen

Kryeministri i ri Edi Rama, në fjalën e tij përshëndetëse në hyrje të selisë së Qeverisë premtoi se pushteti do të jetë i qytetarëve dhe se qeverisja e këtij vendi do të realizohet me njerëzit dhe për njerë

Rama merr bekimin e Presidentit: Zyra do të jenë tonat, pushteti do të jetë i juaji
  • 2013-09-15

Rama merr bekimin e Presidentit: Zyra do të jenë tonat, pushteti do të jetë i juaji

Pas votimit në Parlament, me  82 vota pro dhe 55 vota kundër, kabineti i ri i qeverisë Rama, është betuar pasditen e sotme, në orën 18:00, përpara Presidentit të Republikës, Bujar Nishani. Që të gjithë ministrat e rinj, kanë firmosur para presidentit aktin e betimit, ku ata premtojn

No Pic available
  • 2013-09-14

Programi i qeverisë në Kuvend, debate. Pozita: Vizion modern. Opozita: Plagjiaturë

TIRANË- Programi i mazhorancës së re qeverisëse, 2013-2017, po diskutohet sot në një seance maratonë të Kuvendit të Shqipërisë. Seanca nisi punimet rreth orës 10.30 ndërsa në përputhje me rregulloren e Kuvendit secili prej diskutantëve nga lista e depozituar nga grupet parlamentare k

Kuvend, Berisha: Gati për betejë. Rama: Bëj pyetje mbi programin, larg o Zot t’u ngjajmë juve
  • 2013-09-14

Kuvend, Berisha: Gati për betejë. Rama: Bëj pyetje mbi programin, larg o Zot t’u ngjajmë juve

TIRANË- Programi i mazhorancës së re qeverisëse, 2013-2017, po diskutohet sot në një seance maratonë të Kuvendit të Shqipërisë. Seanca nisi punimet rreth orës 10.30 ndërsa në përputhje me rregulloren e Kuvendit secili prej diskutantëve nga lista e depozituar nga grupet parlamentare k

Kuvend, Berisha: Gati për betejë. Rama: Pyet mbi programin, larg o Zot t’u ngjajmë juve
  • 2013-09-14

Kuvend, Berisha: Gati për betejë. Rama: Pyet mbi programin, larg o Zot t’u ngjajmë juve

TIRANË- Programi i mazhorancës së re qeverisëse, 2013-2017, po diskutohet sot në një seance maratonë të Kuvendit të Shqipërisë. Seanca nisi punimet rreth orës 10.30 ndërsa në përputhje me rregulloren e Kuvendit secili prej diskutantëve nga lista e depozituar nga grupet parlamentare k

No Pic available
  • 2013-09-13

Qeveria e re shumica e anëtarëvepolitologë e edukim anglo-sakson

Të tjera rreth shkrimit PDF/ CV e anëtarëve të qeverisë së re Maxhoranca e re ... Vargjet e A.Dukës Ndrysho logoja e shqiponjës në Kryeministri/VIDEO CV PS karameto Jo vetëm të rinj, por edhe me edukim dhe kulturë anglo-saksone. Kjo është qeveria e re e drejtuar n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama