Rezultate te kerkimit per termin: +Lefter +Koka

Meta: total 1000 / total_found 1601 / time 0.001 / keyword[0] lefter / docs[0] 3043 / hits[0] 4481 / keyword[1] koka / docs[1] 9221 / hits[1] 13518 /
Zoti Rama, qeveria nuk është organizatë mafioze!
  • 2013-09-04

Zoti Rama, qeveria nuk është organizatë mafioze!

04-09-2013 / Gazeta 55 Ngujimi në një hotel të Shkodrës i kryeministrit në ardhje Edi Rama është shoqëruar me paranojën e përgjimit gjatë mbledhjes, aq sa ka lëshuar kumtin “po na përgjojnë”. Ndërprerja e ma

Rama çon brigadën sulmuese nga Vlora në Shkodër
  • 2013-09-02

Rama çon brigadën sulmuese nga Vlora në Shkodër

02-09-2013 / Gazeta 55 Brigada e pallavrave postelektorale, pasi shpërndau farën e arrogancës dhe të revanshit në Vlorë pritet të zhvendoset sot në Shkodër, për të përcjellë frymën përçarëse dhe karakterin p

No Pic available
  • 2013-08-30

Mandatet e Ministrave, PSstrategji, rrezikon minorancën

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items : 1, direction : "down", auto : { easing : "elastic",

Edi Rama, mbledhje pa leje, në një hotel “pa leje”
  • 2013-08-22

Edi Rama, mbledhje pa leje, në një hotel “pa leje”

22-08-2013 / Gazeta 55 Zbulohet denoncimi në faqen zyrtare të PS, Stoprrënimit.com. Fasada e hotelit shoqërohet me denoncimin e qytetarit se ky hotel është ngritur pa leje dhe jashtë rregullave urbanistike. Pyetja e Ditës: A po e shantazhon Edi Rama pron

Rama-ministrat, mbyllet takimiDetyrat tona, pushteti i popullit 
  • 2013-08-22

Rama-ministrat, mbyllet takimiDetyrat tona, pushteti i popullit 

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items : 1, direction : "down", auto : { easing : "elastic",

No Pic available
  • 2013-08-22

Rama mbledh ministrat raportohen planet

pLuis Tanuship p- E ndersa kryeministri Berisha po zhvillonte nje nga mbledhjet e fundit te qeverise kryesocialisti Edi Rama mblodhi anetaret e kabinetit te ri qeveritar qe do te nise punen ne shtator ne Vlore Mbledhja u zhvillua ne nje prej hoteleve prane zones se njohur si Uji i Ftohte Gjithcka u

Rama e nis me luks – 60 mijë euro për dy ditë mbledhje jozyrtare
  • 2013-08-21

Rama e nis me luks – 60 mijë euro për dy ditë mbledhje jozyrtare

21-08-2013 / Gazeta 55 Mbledhja më e shtrenjtë qeveritare në 100 vjet do regjistrohet sot me hajgaren dyditore që Edi Rama ka thirrur për vartësit e vet në Vlorë. 21 ministra, me nga 3 kandidatë për vartës secili janë akomoduar në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama