Rezultate te kerkimit per termin: +Lefter +Koka

Meta: total 1000 / total_found 1601 / time 0.001 / keyword[0] lefter / docs[0] 3043 / hits[0] 4481 / keyword[1] koka / docs[1] 9221 / hits[1] 13518 /
No Pic available
  • 2017-09-20

LSI i bashkohet PD-së, Vasili për ligjin e mbetjeve: Rama dështoi të bindte popullin, referendumi zgjidhja e vetme

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka theksuar edhe njëherë sot se zgjidhja e vetme për ti thënë Jo ligjit të mbetjeve, është referendumi. Gjatë një bisedimi me gazetarët, Vasili tha se Rama pavarësisht se shpenzoi orë të tëra nuk arriti të bindë popullin

No Pic available
  • 2017-09-15

Lefter Koka i dorëzon detyrën Blendi Klosit, ja porositë që i jep

Ish-Ministri i Mjedisit, Lefter Koka i dorëzoi sot zyrtarisht detyrën pasardhësit të tij, Ministrit të Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi në një ceremoni të mbajtur në ambjentet e Ministrisë. Në ceremoni ishin të pranishëm i gjithë stafi i punonjësve të ministrisë si dhe përfaqësu

Nis punë qeveria Rama 2, fillojnë dhe dorëheqjet e drejtorëve të LSI-së 
  • 2017-09-14

Nis punë qeveria Rama 2, fillojnë dhe dorëheqjet e drejtorëve të LSI-së 

TIRANE- Dorëhiqet kreu i Inspektoratit Shtetëror të Mjedisit dhe i Pyjeve Ergys Agasi, i cili vjen nga radhët e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Deri më tani nuk dihen arsyet e këtij vendimi. Ka qenë pikërisht Agasi ai që ka bërë të ditur vendimin e tij me anë të një mesa

No Pic available
  • 2017-09-14

Jep dorëheqjen drejtori i LSI-së

Vjen doreheqja e parë nga Drejtoret LSI. Jep dorëheqjen kreu i Inspektoriatit Shtetëror të Mjedisit dhe Pyjeve, Ergys Agasi. Në fjalën e tij falenderoi ish ministrin e Mjedisit Lefter Koka dhe ekipin e ISHMP në rang vendi “Keto 4 vite, ne krye te institucionit te ISHMP mund te them

Ikën drejtori i parë i LSI-së pas betimit të qeverisë së re
  • 2017-09-14

Ikën drejtori i parë i LSI-së pas betimit të qeverisë së re

Pas betimit të qeverisë së re te Presidenti Meta, vjen dorëheqja e parë nga drejtorët e LSI-së. I larguari është kreu i ISHMP Ergys Agasi, i cili ka reaguar me një mesazh falënderues për ministrin e Mjedisit Lefter Koka. “Fjalët nuk janë mjaftueshëm për të falënderuar një li

No Pic available
  • 2017-09-13

LSI cakton deputetët për komisionet parlamentare

LSI cakton deputetët për komisionet parlamentare Edmond Haxhinasto dhe Përparim Spahiu, Gledion Rehovica në komisionin e Ekonomisë  Nasip Naço në komisionin e Ligjeve Endrit Brahimllari pjesë e komisionit të Sigurisë Lefter Koka, Robert Bitri, Agron Çela dhe Edmond Panariti në Komis

Aqif Rakipi mes 78 deputetëve që votuan pro programit Rama 2
  • 2017-09-13

Aqif Rakipi mes 78 deputetëve që votuan pro programit Rama 2

Zbulohet emrat e deputetëve që votuan pro dhe kush kundër programit të qeverisë Rama II”. Debati për programin në parlament zgjati 21 orë dhe programi u votua me 78 vota pro dhe 51 kundër. Nga procesverbali i siguruar nga Ora News  i rezultatit të votimit Votuan pro: 74 deputet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama