Rezultate te kerkimit per termin: +Leka

Meta: total 1000 / total_found 5308 / time 0.002 / keyword[0] leka / docs[0] 5308 / hits[0] 11694 /
No Pic available
  • 2017-10-04

Platforma për ringritjen e PD, kush janë kritikët e Bashës që nuk e kanë firmosur ende

  TIRANË- Pak minuta më parë kritikët e Lulzim Bashës brenda partisë më të madhe opozitare publikuan një dokument të quajtur platformë politike që synon sipas tyre, të ringrejë PD-në. Ndonëse dokumentin e kanë firmosur deri më tani 63 anëtarë të Partisë Demokra

Emrat/ Kritikët e Bashës nisin lëvizjen për ringritjen e PD-së. Kush ka firmosur
  • 2017-10-03

Emrat/ Kritikët e Bashës nisin lëvizjen për ringritjen e PD-së. Kush ka firmosur

Kritikët e kreut të PD-së dhe ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi dhe kritikë të tjerë të Lulzim Bashës kanë shpallur sot një platformë politike që synon ri ngritjen e partisë më të madhe opozitare PLATFORMA POLITIKE E LËVIZJES PËR RINGRITJEN E PD Të ndërgjegjshëm për peshën e

Emrat/ Platforma për ringritjen e PD-së, kush janë kritikët që nuk iu bashkuan
  • 2017-10-03

Emrat/ Platforma për ringritjen e PD-së, kush janë kritikët që nuk iu bashkuan

Ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi dhe kritikë të tjerë të Lulzim Bashës kanë shpallur sot një platformë politike që synon ringritjen e partisë më të madhe opozitare. Por ajo që bie në sy në lidhje me platformën e propozimeve është fakti se ka nga ata kritikë që nuk e kanë fir

No Pic available
  • 2017-10-03

Shpallet platforma për ringritjen e PD-së, lista me nënshkruesit

Një grup i madh ish-funksionarësh të lartë të Partisë Demokratike kanë prezantuar sot një platformë politike për ringritjen e PD-së. Sipas deklaratës, platforma i jep zgjidhje krizës dhe e kthen me shpejtësi PD-në në rolin që i takon. Synimi i saj është që, përmes zgjedhjeve të

Plagosja e katërfishtë në Laprakë, në kërkim pronari i lokalit
  • 2017-09-30

Plagosja e katërfishtë në Laprakë, në kërkim pronari i lokalit

Policia ka shpallur në kërkim pronarin e lokalit dhe një person tjetër të dyshuar si autorë të plagosjes së katërfishtë mbrëmjen e 29 shtatorit në rrugën  Gjergj Legisi në Laprakë.  Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:40 në rrugën Gjergj Legisi në Laprakë, pas një konflik

No Pic available
  • 2017-09-29

Veliaj: Shkolla Dhora Leka po pajiset me palestër dhe sistem ngrohje

Bashkia e Tiranës nisi rikonstruksionin e plotë të shkollës 9-vjeçare “Dhora Leka” pranë Fushës së Aviacionit në njësinë Nr. 7. Gjatë inspektimit të ndërhyrjes, Kryetari i Bashkisë Veliaj tha se ky institucion do të pajiset me palestër dhe sistem ngrohje ku nxësnësit n

Veliaj: Shkollat e reja, me palestër dhe sistem ngrohje
  • 2017-09-29

Veliaj: Shkollat e reja, me palestër dhe sistem ngrohje

Pas investimeve që sollën transformimin e gjithë zonës së Fushës së Aviacionit në Njësinë 7, Bashkia e Tiranës ka nisur edhe rikonstruksionin e plotë të shkollës 9-vjeçare Dhora Leka, për ti dhënë gjithë këtij komuniteti të njëjtat standarde jetese, njësoj si në qendër të q