Rezultate te kerkimit per termin: +Lena

Total: 1419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.286Z

Trafikonte në Greqi fëmijë,sillet me pranga Ziko Lena

28/04/2010 Interpoli ekstradon nga Greqia pogradecarin të dënuar me 21 vjet burg TIRANE- Interpol Tirana ka sjellë nga Greqia me pranga në duar shtetasin Ziko Lena, i cili është dënuar nga drejtësia shqiptare me 21 vjet burg. 60 vjeçari nga Pogradeci është sjellë dje në aeroportin “N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.252Z

FOTOT/ Bukuroshja gjermane Lena dërgon në ekstazë fansat

Modelja Lena Gercke ka ekspozuar të pasmet e saj duke dërguar në ekstazë fansat. Bukuroshja gjermane është tmerrësisht seksi!  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.306Z

Ekstradohet Ziko Lena, i dënuar për trafikim fëmijësh në Greqi

TIRANE – Interpol Tirana ekstradoi dje nga kryeqyteti grek, Ziko Lenën, i dënuar me 21 vjet burg me akuzën e “trafikut të të miturve”. Sipas policisë, 60-vjeçari nga Pogradeci ishte shpallur në kërkim, pasi ishte shpallur fajtor nga Gjykata e Krimeve të Rënda, e cila e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.516Z

Lena: Tiranën e shlyejnë dy fitore radhazi në shtëpi

Mesfushori i dalluar i kuqezinjve ua vë syrin pikëve maksimale në ndeshjet me Pogradecin dhe Vllazninë, në Vlorë Në katër javët e luajtura deri më tani, zv.kapiteni dhe mesfushori i Flamurtarit, Nijaz Lena, është aktivizuar me kohë të plotë. Jo vetëm për këtë, por për shumë cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.199Z

Vdekja e policit Lena ishte aksidentprokuroria ndryshon akuzën

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Dosja në Prokurorinë e Tiranës TIRANË - Vdekja e policit Selman Lena (foto) në krye të detyrës klasifikohet si aksident rrugor me pasojë vdekjen, duke sjellë ndryshim akuze për Edmir Kolecin, autorin e ngjarjes tragjike dhe për pasojë kalimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.197Z

Vdekja e policit Selman Lena, nga "vrasje" bëhet "aksident"

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Dosja i kalon Prokurorisë TIRANË - Vdekja e policit Selman Lena në krye të detyrës klasifikohet si aksident rrugor me pasojë vdekjen, duke sjellë ndryshim akuze për Edmir Kolecin, autorin e ngjarjes tragjike dhe për pasojë kalimin e dosjes nga pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.196Z

Vdekja e policit Selman Lena, nga "vrasje" bëhet "aksident"

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Dosja i kalon Prokurorisë TIRANË - Vdekja e policit Selman Lena në krye të detyrës klasifikohet si aksident rrugor me pasojë vdekjen, duke sjellë ndryshim akuze për Edmir Kolecin, autorin e ngjarjes tragjike dhe për pasojë kalimin e dosjes nga pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama