Rezultate te kerkimit per termin: +Lena

Total: 1419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.197Z

Vdekja e policit Selman Lena, nga "vrasje" bëhet "aksident"

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Dosja i kalon Prokurorisë TIRANË - Vdekja e policit Selman Lena në krye të detyrës klasifikohet si aksident rrugor me pasojë vdekjen, duke sjellë ndryshim akuze për Edmir Kolecin, autorin e ngjarjes tragjike dhe për pasojë kalimin e dosjes nga pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.196Z

Vdekja e policit Selman Lena, nga "vrasje" bëhet "aksident"

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Dosja i kalon Prokurorisë TIRANË - Vdekja e policit Selman Lena në krye të detyrës klasifikohet si aksident rrugor me pasojë vdekjen, duke sjellë ndryshim akuze për Edmir Kolecin, autorin e ngjarjes tragjike dhe për pasojë kalimin e dosjes nga pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.035Z

Përplasi për vdekje policin Selman Lena, gjykata lë në burg 37-vjeçarin

Tiranë- Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot masën e sigurisë arrest me burg për Edmir Kolecin, personi që dyshohet se shtypi me makinë dy efektivët e policisë, njëri prej të cilëve humbi jetën. Ai akuzohet për vrasjen e policit Selman Lena, si dhe për tentativë vrasje ndaj ofi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.442Z

Tirane/ Lena Gjoni akuzohet se ka vrare te shoqin e saj Marashin

TIRANE - E akuzuar per vrasjen e burrit te saj, 11 vjet me pare, dje me pranga ne duar eshte sjelle ne aeroportin e Rinasit, Lena Gjoni 51 vjece nga Lezha. Lajmi eshte bere i ditur dje nga Zyra Qendrore Kombetare Interpol Tirana qe kreu dhe ekstradimi e 51-vjecares, nga Lezha, e cila eshte vene nen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.794Z

Policia e Shtetit homazhe në nderim të Dëshmorit të Atdheut, Selman Lena

Tiranë- Policia e Shtetit ka organizuar sot homazhe në nderim të efektivit Selman Lena të vrarë mesnatën e 4 majit në krye të detyrës. Në ambjentet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së shtetit, miq, të afërm, kolegë dhe krerët më të lartë të Policisë së Shtetit kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.304Z

Trafikoi fëmijë për 500 mijë lekë, bie në pranga Lena

Artan CENA TIRANË - Gjashtë vjet në kërkim nga policia, më në fund është sjellë në Shqipëri Ziko Lena, i dënuar me 21 vite burg, pasi akuzohet për shitje foshnjash në shumën prej 500 mijë lekësh. Ekstradimi i tij është bërë mëngjesin e djeshëm nga Interpol Tirana, pas arresti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.608Z

Lena Flamurtari nuk duhet te gaboje me

Nijas Lena perpiqet te karikoje skuadren duke i kerkuar maksimumin ne javet qe sipas tij jane me te rendesishmet e sezonitbr br Mendoj se e keqja nuk ka kaluar per ne por nese japim maksimumin dhe te vazhdojme me kete ritem do tia dalimbr br Personalisht nuk e kam permendur kurre fjalen renie dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama