Rezultate te kerkimit per termin: +Lena

Total: 1419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.035Z

Përplasi për vdekje policin Selman Lena, gjykata lë në burg 37-vjeçarin

Tiranë- Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot masën e sigurisë arrest me burg për Edmir Kolecin, personi që dyshohet se shtypi me makinë dy efektivët e policisë, njëri prej të cilëve humbi jetën. Ai akuzohet për vrasjen e policit Selman Lena, si dhe për tentativë vrasje ndaj ofi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.442Z

Tirane/ Lena Gjoni akuzohet se ka vrare te shoqin e saj Marashin

TIRANE - E akuzuar per vrasjen e burrit te saj, 11 vjet me pare, dje me pranga ne duar eshte sjelle ne aeroportin e Rinasit, Lena Gjoni 51 vjece nga Lezha. Lajmi eshte bere i ditur dje nga Zyra Qendrore Kombetare Interpol Tirana qe kreu dhe ekstradimi e 51-vjecares, nga Lezha, e cila eshte vene nen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.794Z

Policia e Shtetit homazhe në nderim të Dëshmorit të Atdheut, Selman Lena

Tiranë- Policia e Shtetit ka organizuar sot homazhe në nderim të efektivit Selman Lena të vrarë mesnatën e 4 majit në krye të detyrës. Në ambjentet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së shtetit, miq, të afërm, kolegë dhe krerët më të lartë të Policisë së Shtetit kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.304Z

Trafikoi fëmijë për 500 mijë lekë, bie në pranga Lena

Artan CENA TIRANË - Gjashtë vjet në kërkim nga policia, më në fund është sjellë në Shqipëri Ziko Lena, i dënuar me 21 vite burg, pasi akuzohet për shitje foshnjash në shumën prej 500 mijë lekësh. Ekstradimi i tij është bërë mëngjesin e djeshëm nga Interpol Tirana, pas arresti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.608Z

Lena Flamurtari nuk duhet te gaboje me

Nijas Lena perpiqet te karikoje skuadren duke i kerkuar maksimumin ne javet qe sipas tij jane me te rendesishmet e sezonitbr br Mendoj se e keqja nuk ka kaluar per ne por nese japim maksimumin dhe te vazhdojme me kete ritem do tia dalimbr br Personalisht nuk e kam permendur kurre fjalen renie dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.199Z

Ndahet nga jeta ylli i xhazit, Lena Horne

Autori i Lajmit: Redaksia Nju-Jork – Këngëtarja e muzikës xhaz dhe aktorja amerikane, Lena Horne, ka ndërruar jetë në Nju-Jork në moshën 92-vjeçare. E njohur për zërin e rrallë, Horne njihet për betejën e saj kundër racizmit, duke u bërë kështu sekssimboli i parë amerikan me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.333Z

Fenomeni “Horri” Lena dhe fenomeni Delijorgji

Dje kam pasur shumë telefonata dhe mesazhe nga qytetarë të Këlcyrës dhe Përmetit, sidomos nga njerëz që këto ditë po kthehen për turizëm në vendlindjen e tyre nga Greqia. Nuk dua të përshkruaj as irritimin e tyre dhe as akuzat dhe thashethemet që artikulojnë, pasi i dëgjojnë rrug

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama