Rezultate te kerkimit per termin: +Lena

Total: 1419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.794Z

Policia e Shtetit homazhe në nderim të Dëshmorit të Atdheut, Selman Lena

Tiranë- Policia e Shtetit ka organizuar sot homazhe në nderim të efektivit Selman Lena të vrarë mesnatën e 4 majit në krye të detyrës. Në ambjentet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së shtetit, miq, të afërm, kolegë dhe krerët më të lartë të Policisë së Shtetit kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.304Z

Trafikoi fëmijë për 500 mijë lekë, bie në pranga Lena

Artan CENA TIRANË - Gjashtë vjet në kërkim nga policia, më në fund është sjellë në Shqipëri Ziko Lena, i dënuar me 21 vite burg, pasi akuzohet për shitje foshnjash në shumën prej 500 mijë lekësh. Ekstradimi i tij është bërë mëngjesin e djeshëm nga Interpol Tirana, pas arresti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.608Z

Lena Flamurtari nuk duhet te gaboje me

Nijas Lena perpiqet te karikoje skuadren duke i kerkuar maksimumin ne javet qe sipas tij jane me te rendesishmet e sezonitbr br Mendoj se e keqja nuk ka kaluar per ne por nese japim maksimumin dhe te vazhdojme me kete ritem do tia dalimbr br Personalisht nuk e kam permendur kurre fjalen renie dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.199Z

Ndahet nga jeta ylli i xhazit, Lena Horne

Autori i Lajmit: Redaksia Nju-Jork – Këngëtarja e muzikës xhaz dhe aktorja amerikane, Lena Horne, ka ndërruar jetë në Nju-Jork në moshën 92-vjeçare. E njohur për zërin e rrallë, Horne njihet për betejën e saj kundër racizmit, duke u bërë kështu sekssimboli i parë amerikan me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.333Z

Fenomeni “Horri” Lena dhe fenomeni Delijorgji

Dje kam pasur shumë telefonata dhe mesazhe nga qytetarë të Këlcyrës dhe Përmetit, sidomos nga njerëz që këto ditë po kthehen për turizëm në vendlindjen e tyre nga Greqia. Nuk dua të përshkruaj as irritimin e tyre dhe as akuzat dhe thashethemet që artikulojnë, pasi i dëgjojnë rrug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.729Z

Tiranë, gjendet në zonën e ish-bllokut 14-vjeçari i zhdukur dje, Regis Lena

Tiranë- Forcat e policisë së Komosariatit numër 6 kanë bërë të mundur gjetjen e 14-vjeçarit Regis Lena, në zonën e ish-bllokut. Lena rezultonte i humbur që prej ditës së djeshme në rrugën Misto Mame dhe familjarët e tij denoncuan rastin në polici sot pasdite. Sipas familjarëve, Re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.648Z

Vdes këngëtarja amerikane Lena Horne

Këngëtarja dhe aktorja amerikane Lena Horne ka ndërruar jetë në New York në moshën 92 vjeçare. E njohur për zërin e saj të këndshëm dhe të bukur, Horne njihet për betejën e saj kundër ndarjeve racore duke u bërë kështu seks simboli i parë amerikan me ngjyrë. Në vitin 1943

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama