Rezultate te kerkimit per termin: +Lenn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.354Z

Marsela Lena, rifillimi nga e para në Shqipëri

T jesh e diplomuar n Akademin e Arteve nuk sht nj nga zgjedhjet m t mencura q mund t bsh, pasi mundsit pr t gjetur hapsira n tregun e vogl t aktorve jan shum t limituara. Por as kjo dhe shume pengesa t tjera nuk e bindn Marsela Lenn q t ndryshonte mendim. E larguar nga Shqipria n moshn 5

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.229Z

Sa është kostoja që ta mbash Leninin si të gjallë

Rusi – Shkencëtarët rusë kanë arritur që ta mbajnë trupin e liderit të revolucionit komunist sovjetik në një gjendje të mirë. Pasi vdiq, ai u balsamos dhe tani prehet në një mauzoleun të ndërtuar në qendër të Sheshit të Kuq në Moskë. Punonjësit e tij ditë për d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama