Rezultate te kerkimit per termin: +Lenn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.229Z

Sa është kostoja që ta mbash Leninin si të gjallë

Rusi – Shkencëtarët rusë kanë arritur që ta mbajnë trupin e liderit të revolucionit komunist sovjetik në një gjendje të mirë. Pasi vdiq, ai u balsamos dhe tani prehet në një mauzoleun të ndërtuar në qendër të Sheshit të Kuq në Moskë. Punonjësit e tij ditë për d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama