Rezultate te kerkimit per termin: +Levizja +Socialiste

Total: 1867
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.634Z

Sterkaj Jam me prane Partise Socialiste

Deputeti i larguar nga Partia Demokratike Paulin Sterkaj ndodhet prane rikthimit ne partine e tij te dikurshme ate Socialiste. Lajmin e ka konfirmuar vete Sterkaj ne nje interviste te dhene ne emisionin Top Story ne Top Channel. Une nuk shkoj pa u sqaruar problemi im ne PS. Por une do mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.957Z

Manjani akuza Rames E percave Partine Socialiste

Rrjedhjet nga PS-ja Manjani Shume shpejt do te kete largime te tjera Ish-anetari i Partise Socialiste Ylli Manjani njekohesisht nje nder zerat me kritike te cilet po vijne duke u shtuar ndaj kreut te selise roze Edi Rama akuzoi dje se eshte pikerisht kryesocialisti ai qe ka sjel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.667Z

Koci: Parti e re Socialiste ne vjeshte

TIRANE - Kryetari i Levizjes per Politike Institucionale, Petro Koci, paralajmeroi dje krijimin e nje partie te re politike. Ne nje deklarate per shtypin, Koci nuk ka munguar qe te shprehet pro krijimit te subjektit politik elektoral, nderkohe qe ka refuzuar te deklaroje emrin e partise se qe qe pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.142Z

Islami: Levizja Nano, vlere per bashkimin e se majtes

Deputeti Kastriot Islami tha mbreme se Levizja Nano eshte nje mundesi e mire per bashkim te se majtes. Ne nje interviste qe i dha gazetares Sonila Meco ne studion e ABC Nees, z.Islami tha se "persa i takon levizjes se Fatos Nanos, nese kjo eshte nje levizje qe synon bashkimin e se majtes atehere do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.998Z

Mitingu i Partisë Socialiste, si Tersi i Pojanit

Kur lideri i Partisë Demokratike, z.Sali Berisha e emërton, kryetarin në detyrë të Partisë Socialiste, Haxhi Qamil dhe protestën e tyre si levizja e Haxhi Qamilit, për mendimin timë, është shumë pakë, se pjesmarësit në levizjen e Haxhi Qamilit dhe vetë Haxhi Qamili ishin njerzë anad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.919Z

Meta:"Asnje koncesion per reformen zgjedhore"

Kryetari i Partise Levizja Socialiste per Integrim, Ilir Meta, ritheksoi dhe njehere tjeter se eshte reforma zgjedhore, arsye kryesore e ndarjes se partise se tij nga koalicioni opozitar. "Askush nuk duhet te kete iluzione se Levizja Socialiste per Integrim per arsye te ngushta pragmatike mund te be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.033Z

Miratohen kater koalicionet parazgjedhore

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi dje koalicionet qe do te marrin pjese ne zgjedhjet e pergjithshme parlamentare te 28 qershorit. Me votim unanim, 7 pro, KQZ miratoi 4 koalicionet "Aleanca e Ndryshimit", "Bashkimi per Ndryshim", "Aleanca Socialiste per Integrim" dhe "Aleanca Poli i Lirise". Al

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama