Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjen +Nano

Total: 129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.107Z

Nano: Rikthehem ne shtator

Nano paralajmeron rikthimin e tij ne shtator per ringritjen e te majtes. Nje rikthim te tille ai e ka deklaruar ne nje mesazh te derguar per mbeshtetesit e tij, teksa nuk ka lene pa shigjetuar dy drejtuesit e te majtes ne konflikt, Rama e Meta. Keshtu, periudha e ethshme elektorale qe starton ne sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.564Z

Takimi Nano – Deis Deis, vleresime maksimale per arritjet e Qeverise Nano. Kryeministri Fatos Nano gjate pjesmarrjes se tij ne Konferencen Nderkombetare "Shqipetaret dhe fqinjet e tyreâ€

Takimi Nano – Deis Deis, vleresime maksimale per arritjet e Qeverise Nano. Kryeministri Fatos Nano gjate pjesmarrjes se tij ne Konferencen Nderkombetare "Shqipetaret dhe fqinjet e tyre" kane zhvilluar nje takim te vecante me Ministrin e Puneve te Jashtme te Zvicres Joseph Deis. Gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.830Z

Malaj: PS, koalicion edhe me Levizjen Nano

Deputeti socialist Arben Malaj deklaron se Partia Socialiste nuk duhet te perjashtoje asnje faktor te opozites nga koalicioni per zgjedhjet e ardhshme. I pyetur nese mund te jete dhe ish-kryetari Nano pjese e ketij koalicioni, Malaj shprehet se PS-ja duhet te kete bashkepunim me te gjithe faktoret q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.214Z

Nano shpall lëvizjen Për fitoren e socialistëve dhe ia lë në dorë Arian Galdinit

Share Bëhet gjithmonë e më qesharake kjo punë e Fatos Nanos. Prej disa ditësh inbox-et e gazetarëve bombardohen me e-maile nga një personazh qesharak, i quajtur Arian Galdini, një person i vetëquajtur i pari dalazots dhe që u acarua kur Antena brenda Familjes bëri një ironi të vogël

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.224Z

Nano: Berisha, bllokues, pengues dhe i paaftë

TIRANE- Duke shprehur zhgënjimin e saj, Levizja Nano per Fitoren e Socialisteve ka akuzuar sot kryeministrin Sali Berisha se, po përdor si justifikim praninë e tij në KiE  duke iu arratisur me vetedije te plote detyrimeve dhe pergjegjesive te tij politike dhe institucionale per kryerjen e refor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.412Z

Petro Koçi: Nano të sqarojë qendrimet agresive ndaj opozitës dhe cilësimin si bandë të saj pas 21 janarit

Share Ish-deputeti socialist, Petro Koçi, tashmë kryetar i PSV 91, ka thënë në një intervistë për A1Report, se Fatos Nano ka shumë gjëra për të sqaruar në lidhje me qendrimet që ka mbajtur kundër opozitës këto 7-8 vitet e fundit. Mes tyre, Koçi thotë se Nano duhet të sqarojë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.343Z

"Nano, me syte e drejtuar nga PS"

TIRANE - "Fatos Nano, si lideri historik i socialisteve ka qene e mbetet me fytyre te drejtuar vetem nga Partia Socialiste, i ka syte te drejtuar nga kjo parti". Kjo ka qene deklarata e Ylli Dylgjerit, njerit prej keshilltareve te ish-kryetarit dhe ish-kryeministrit socialist Nano, ne pergjigje te g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama