Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjen +Nano

Total: 129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.830Z

Malaj: PS, koalicion edhe me Levizjen Nano

Deputeti socialist Arben Malaj deklaron se Partia Socialiste nuk duhet te perjashtoje asnje faktor te opozites nga koalicioni per zgjedhjet e ardhshme. I pyetur nese mund te jete dhe ish-kryetari Nano pjese e ketij koalicioni, Malaj shprehet se PS-ja duhet te kete bashkepunim me te gjithe faktoret q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.214Z

Nano shpall lëvizjen Për fitoren e socialistëve dhe ia lë në dorë Arian Galdinit

Share Bëhet gjithmonë e më qesharake kjo punë e Fatos Nanos. Prej disa ditësh inbox-et e gazetarëve bombardohen me e-maile nga një personazh qesharak, i quajtur Arian Galdini, një person i vetëquajtur i pari dalazots dhe që u acarua kur Antena brenda Familjes bëri një ironi të vogël

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.224Z

Nano: Berisha, bllokues, pengues dhe i paaftë

TIRANE- Duke shprehur zhgënjimin e saj, Levizja Nano per Fitoren e Socialisteve ka akuzuar sot kryeministrin Sali Berisha se, po përdor si justifikim praninë e tij në KiE  duke iu arratisur me vetedije te plote detyrimeve dhe pergjegjesive te tij politike dhe institucionale per kryerjen e refor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.412Z

Petro Koçi: Nano të sqarojë qendrimet agresive ndaj opozitës dhe cilësimin si bandë të saj pas 21 janarit

Share Ish-deputeti socialist, Petro Koçi, tashmë kryetar i PSV 91, ka thënë në një intervistë për A1Report, se Fatos Nano ka shumë gjëra për të sqaruar në lidhje me qendrimet që ka mbajtur kundër opozitës këto 7-8 vitet e fundit. Mes tyre, Koçi thotë se Nano duhet të sqarojë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.343Z

"Nano, me syte e drejtuar nga PS"

TIRANE - "Fatos Nano, si lideri historik i socialisteve ka qene e mbetet me fytyre te drejtuar vetem nga Partia Socialiste, i ka syte te drejtuar nga kjo parti". Kjo ka qene deklarata e Ylli Dylgjerit, njerit prej keshilltareve te ish-kryetarit dhe ish-kryeministrit socialist Nano, ne pergjigje te g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.278Z

Kryeministri Fatos Nano ka zhvilluar sot nje takim me Ambasadorin, e Sllovakise Miroslav Lajcak. Gjate ketij takimi Kryeministri Nano ka vleresuar marredheniet midis dy vendeve te cilat perbejne nj

Kryeministri Fatos Nano ka zhvilluar sot nje takim me Ambasadorin, e Sllovakise Miroslav Lajcak. Gjate ketij takimi Kryeministri Nano ka vleresuar marredheniet midis dy vendeve te cilat perbejne nje baze te mire per zhvilimet e metejshme pozitive ne kete drejtim. Kryeministri theksoi se ne marre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.417Z

Gjate takimit, Kryeministri Fatos Nano dhe zv.i Puneve te Jashtme te Greqise, kane shkembyer mendime rreth ecurise se deritanishme te marredhenieve midis Shqiperise dhe Greqise. Kryeministri Nano,

Gjate takimit, Kryeministri Fatos Nano dhe zv.i Puneve te Jashtme te Greqise, kane shkembyer mendime rreth ecurise se deritanishme te marredhenieve midis Shqiperise dhe Greqise. Kryeministri Nano, duke u ndalur ne situaten e diteve te fundit ne pikat kufitare me Greqine i ka kerkuar z.Loverdos ba

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama