Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjen +Nano

Total: 129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.224Z

Nano: Berisha, bllokues, pengues dhe i paaftë

TIRANE- Duke shprehur zhgënjimin e saj, Levizja Nano per Fitoren e Socialisteve ka akuzuar sot kryeministrin Sali Berisha se, po përdor si justifikim praninë e tij në KiE  duke iu arratisur me vetedije te plote detyrimeve dhe pergjegjesive te tij politike dhe institucionale per kryerjen e refor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.412Z

Petro Koçi: Nano të sqarojë qendrimet agresive ndaj opozitës dhe cilësimin si bandë të saj pas 21 janarit

Share Ish-deputeti socialist, Petro Koçi, tashmë kryetar i PSV 91, ka thënë në një intervistë për A1Report, se Fatos Nano ka shumë gjëra për të sqaruar në lidhje me qendrimet që ka mbajtur kundër opozitës këto 7-8 vitet e fundit. Mes tyre, Koçi thotë se Nano duhet të sqarojë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.343Z

"Nano, me syte e drejtuar nga PS"

TIRANE - "Fatos Nano, si lideri historik i socialisteve ka qene e mbetet me fytyre te drejtuar vetem nga Partia Socialiste, i ka syte te drejtuar nga kjo parti". Kjo ka qene deklarata e Ylli Dylgjerit, njerit prej keshilltareve te ish-kryetarit dhe ish-kryeministrit socialist Nano, ne pergjigje te g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.278Z

Kryeministri Fatos Nano ka zhvilluar sot nje takim me Ambasadorin, e Sllovakise Miroslav Lajcak. Gjate ketij takimi Kryeministri Nano ka vleresuar marredheniet midis dy vendeve te cilat perbejne nj

Kryeministri Fatos Nano ka zhvilluar sot nje takim me Ambasadorin, e Sllovakise Miroslav Lajcak. Gjate ketij takimi Kryeministri Nano ka vleresuar marredheniet midis dy vendeve te cilat perbejne nje baze te mire per zhvilimet e metejshme pozitive ne kete drejtim. Kryeministri theksoi se ne marre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.417Z

Gjate takimit, Kryeministri Fatos Nano dhe zv.i Puneve te Jashtme te Greqise, kane shkembyer mendime rreth ecurise se deritanishme te marredhenieve midis Shqiperise dhe Greqise. Kryeministri Nano,

Gjate takimit, Kryeministri Fatos Nano dhe zv.i Puneve te Jashtme te Greqise, kane shkembyer mendime rreth ecurise se deritanishme te marredhenieve midis Shqiperise dhe Greqise. Kryeministri Nano, duke u ndalur ne situaten e diteve te fundit ne pikat kufitare me Greqine i ka kerkuar z.Loverdos ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.244Z

Nano: Kthehem në PS nëse bie gara për kreun e shtetit

Ish-kreu i Partise Socialiste, Fatos Nano ka shtuar presionin ndaj kryetarit te Partise Socialiste Edi Rama per kandidimin e tij per kreun e shtetit. Ne nje deklarate dhene dje per mediat, Nano eshte shprehur se nese nuk merr mbeshtetjen e PS-se per presidencen, ai do te vendose jo me te krijoje nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.082Z

Nano Jam shofer i Metes prisni surpriza

Debati i plote i ish-kreut te PS dhe gazetareve pas daljes nga takimi me kreun e LSI Ilir Meta Gazetari Zoti Nano pse qendruat kaq gjate ne takim me zotin Meta Fatos Nano Ju e dini qe une me zotin Meta jemi te martuar keshtu qe... Gazetari Po nje urim per martesen ne fundjave te zotit Rama Fatos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama