Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjen +Nano

Total: 129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.244Z

Nano: Kthehem në PS nëse bie gara për kreun e shtetit

Ish-kreu i Partise Socialiste, Fatos Nano ka shtuar presionin ndaj kryetarit te Partise Socialiste Edi Rama per kandidimin e tij per kreun e shtetit. Ne nje deklarate dhene dje per mediat, Nano eshte shprehur se nese nuk merr mbeshtetjen e PS-se per presidencen, ai do te vendose jo me te krijoje nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.082Z

Nano Jam shofer i Metes prisni surpriza

Debati i plote i ish-kreut te PS dhe gazetareve pas daljes nga takimi me kreun e LSI Ilir Meta Gazetari Zoti Nano pse qendruat kaq gjate ne takim me zotin Meta Fatos Nano Ju e dini qe une me zotin Meta jemi te martuar keshtu qe... Gazetari Po nje urim per martesen ne fundjave te zotit Rama Fatos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.853Z

LSI: Nano si Rama, jo me ne

Ish-kryetari i Partise Socialiste, Fatos Nano, i perjashtuar dhe nga koalicioni i ri “E Majta per Integrim”, duke mos gjetur vend ne kete menyre as ne levizjen e iniciuar nga Meta. Nese kohe me pare, ishte kryetari socialist, Edi Rama, i cili e perjashtoi paraardhesin tij nga projekti i ri i PS-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.937Z

Koci: Nano, kthehu tek elektorati ne Sarande

Oli Xhilaga Levizja per Politike Institucionale leshoi dje nje apel per ish-liderin socialist, Fatos Nano, ku i kerkoi rikthimin e tij ne krye te kesaj levizjeje. Keshtu, atmosfera e re e krijuar pas ndryshimeve kushtetuese ka bere qe socialistet e menjanuar nga kryetari i PS-se, Edi Rama, t'i kthej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.563Z

Kryeministri Nano: E ardhmja jone e perbashket ashtu si dhe e gjithe Ballkanit eshte Bashkimi Europian dhe standartet e tij. Kryeministri Fatos Nano ka zhvilluar sot nje takim me personalitetet shq

Kryeministri Nano: E ardhmja jone e perbashket ashtu si dhe e gjithe Ballkanit eshte Bashkimi Europian dhe standartet e tij. Kryeministri Fatos Nano ka zhvilluar sot nje takim me personalitetet shqiptare te Kosoves Adem Demaci dhe Albin Kurti si dhe me Kryetarin e Partise Demokratike te Shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.689Z

Koci: Nano, lider i socialisteve, ne cdo parti ku jane

Kryetari i Levizjes per Politike Institucionale, Petro Koci, i cili ka paralajmeruar dhe krijimin e nje partie te re socialiste eshte shprehur se ne kete vendim ka ndikuar keqmenaxhimi i PS nga Rama. Per me teper, ai tha se bashke me Meten do ta kthejne fitoren te e majta. Ndersa Nanon e vlereson si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.037Z

Nano takim me Meten pakt kunder Edi Rames per zgjedhjet lokale

TIRAN- Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Ilir Meta dhe ish-kryetari i Partise Socialiste Fatos Nano rishfaqen serish se bashku por kete radhe edhe me nje plan te perbashket. Perreth shtate ore Ilir Meta dhe Fatos Nano kane diskutuar se bashku per situaten aktuale politike. Ne oren 1400 te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama