Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjen +Nano

Total: 129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.183Z

"Nano, jo levizje qe demton PS"

Deputetja e Partise Socialiste, Rajmonda Stefa, komentoi dje lidhur me mundesine e rikthimit ne skenen politike te ish-kryetarit socialist, Fatos Nano. Ne gjykimin e saj, e njohur si nje nga mbeshteteset e ish-kryetarit socialist, cilido qe te jete pozicioni i ish-liderit Nano ne te ardhmen, nje gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.212Z

Nano shpall Lëvizjen: Të shkulim humbesin Rama nga PS

Ne 21 vjetorin e themelimit te Partise Socialiste, ish-kryetari i saj Fatos Nano deklaron rikthimin ne politiken aktive. Me ane te nje deklarate per mediat, Nano shpalos strategjine e tij per levizjen me te re. Objektivat kete here jane te qarta, largimi i kreut te PS-se aktual Edi Rama dhe fitorja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.368Z

Levizja Nano, zyra koordinimi ne cdo qytet

Nga kryeqyteti levizja politike e ish-kryeministrit pritet te marre forme ne cdo qytet te vendit. Zyra e shtypit e Levizjes Nano per Fitoren e Socialisteve beri te ditur dje se interesi i qytetareve per t'u bere pjese e struktures se re eshte mjaft i madh. "Levizja Nano per Fitoren e Socialisteve u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.315Z

Presidenti Nano kerkon mbeshtetjen e Rames

Në prag të takimit Berisha-Rama, rikthehet edhe kandidati i vetëshpallur për President, ish-lideri i së majtës Fatos Nano, i cili kërcënon me lëvizje politike nëse nuk mbështetet nga Partia Socialiste për President. Permes n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.183Z

Pellumbi: Nano te flase tani

"Nanos asnjehere nuk i ka shkuar roli i shpetimtarit!". Ky eshte gjykimi i ardhur nga ish-kryetari i Kuvendit ne periudhen e qeverisjes socialiste, Servet Pellumbi, mbi mundesine e rikthimit ne debatin politik te ish-liderit te PS-se, Fatos Nano. Sinjalet e leshuara nga vete ish-kryetari socialist,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.635Z

Miratimi i ligjeve me 84 vota bisede Nano-Meta

Vetem disa ore pas vendimit historik te Parlamentit Evropian per heqjen e regjimit te vizave me Shqiperine mbreme eshte zhvilluar nje bisede telefonike mes ish-kryeministrit dhe liderit historik te socialisteve Fatos Nano dhe zv.kryeministrit Ilir Meta. Fillimisht biseda mes tyre ka pasur si teme kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.311Z

Nano, takim sekret me Ruçin. Ish- kryeministri kërcënon: PS të më kandidojë ose nis lëvizjen për ribashkimin e së majtës

Share Ish- kryetari i Partisë Socialiste, Fatos Nano, është takuar në një nga hotelet e njohura në Bllok me kreun e grupit parlamentar socialist, Gramoz Ruçi, raporton Panorama. Sipas saj, Nano mësohet se ka kërkuar në mënyrë ultimative që të kandidohet nga PS, ose do të nisë një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama