Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjen +Nano

Total: 129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.183Z

Pellumbi: Nano te flase tani

"Nanos asnjehere nuk i ka shkuar roli i shpetimtarit!". Ky eshte gjykimi i ardhur nga ish-kryetari i Kuvendit ne periudhen e qeverisjes socialiste, Servet Pellumbi, mbi mundesine e rikthimit ne debatin politik te ish-liderit te PS-se, Fatos Nano. Sinjalet e leshuara nga vete ish-kryetari socialist,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.635Z

Miratimi i ligjeve me 84 vota bisede Nano-Meta

Vetem disa ore pas vendimit historik te Parlamentit Evropian per heqjen e regjimit te vizave me Shqiperine mbreme eshte zhvilluar nje bisede telefonike mes ish-kryeministrit dhe liderit historik te socialisteve Fatos Nano dhe zv.kryeministrit Ilir Meta. Fillimisht biseda mes tyre ka pasur si teme kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.311Z

Nano, takim sekret me Ruçin. Ish- kryeministri kërcënon: PS të më kandidojë ose nis lëvizjen për ribashkimin e së majtës

Share Ish- kryetari i Partisë Socialiste, Fatos Nano, është takuar në një nga hotelet e njohura në Bllok me kreun e grupit parlamentar socialist, Gramoz Ruçi, raporton Panorama. Sipas saj, Nano mësohet se ka kërkuar në mënyrë ultimative që të kandidohet nga PS, ose do të nisë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.107Z

Nano: Rikthehem ne shtator

Nano paralajmeron rikthimin e tij ne shtator per ringritjen e te majtes. Nje rikthim te tille ai e ka deklaruar ne nje mesazh te derguar per mbeshtetesit e tij, teksa nuk ka lene pa shigjetuar dy drejtuesit e te majtes ne konflikt, Rama e Meta. Keshtu, periudha e ethshme elektorale qe starton ne sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.564Z

Takimi Nano – Deis Deis, vleresime maksimale per arritjet e Qeverise Nano. Kryeministri Fatos Nano gjate pjesmarrjes se tij ne Konferencen Nderkombetare "Shqipetaret dhe fqinjet e tyreâ€

Takimi Nano – Deis Deis, vleresime maksimale per arritjet e Qeverise Nano. Kryeministri Fatos Nano gjate pjesmarrjes se tij ne Konferencen Nderkombetare "Shqipetaret dhe fqinjet e tyre" kane zhvilluar nje takim te vecante me Ministrin e Puneve te Jashtme te Zvicres Joseph Deis. Gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.830Z

Malaj: PS, koalicion edhe me Levizjen Nano

Deputeti socialist Arben Malaj deklaron se Partia Socialiste nuk duhet te perjashtoje asnje faktor te opozites nga koalicioni per zgjedhjet e ardhshme. I pyetur nese mund te jete dhe ish-kryetari Nano pjese e ketij koalicioni, Malaj shprehet se PS-ja duhet te kete bashkepunim me te gjithe faktoret q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.214Z

Nano shpall lëvizjen Për fitoren e socialistëve dhe ia lë në dorë Arian Galdinit

Share Bëhet gjithmonë e më qesharake kjo punë e Fatos Nanos. Prej disa ditësh inbox-et e gazetarëve bombardohen me e-maile nga një personazh qesharak, i quajtur Arian Galdini, një person i vetëquajtur i pari dalazots dhe që u acarua kur Antena brenda Familjes bëri një ironi të vogël

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama