Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjes +Socialiste

Total: 2618
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.532Z

Fjalekryqi Islami. Destinacionet e mundshme te levizjes se deputetit

Reagimet LSI e pret krahehapur por afrimi ne grup mund te ndryshoje qeverine Deputeti i Partise Socialiste ish-ministri i Jashtem Kastriot Islami pritet te mos jete shume gjate pjese e socialisteve dhe opozites se vendit. Lajmit te dale nga kryesia e PS-se se ndaj Islamit pritet penalizim per shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.320Z

Kryemadhi, kryetare e LGI Levizjes se Gruas per Integrim Qamil Xhani

Monika Kryemadhi do te jete Kryetare e Levizjes se Gruas per Integrim per Tiranen. Konventa e zhvilluar ne kryeqytet ka shpallur dje fituese Kryemadhin, duke marre 538 vota. Kryemadhi ishte ne gare per kete post me nje tjeter perfaqesuese te strukturave te LSI-se, Eris Zaimi, e cila ka arritur te ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.208Z

Deputetet socialiste ftojne qytetaret ne proteste

Deputetet e Tiranes te Partise Socialiste, nje dite para zhvillimit te protestes kunder manipulimit, sipas tyre te zgjedhjeve te 28 qershorit bene thirrje per pjesemarrjen e qytetareve ne kete aksion qytetar. “Ftojme te gjithe qytetaret, te cilet e ndjejne Shqiperine vendin e tyre d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.769Z

Vangjel Tavo braktis Partine Socialiste bashkohet me Levizjen Socialiste per Integrim

Eneida Jacaj - Rrjedhja e deputeteve te Partise Socialiste ka vijuar dje me largimin perfundimtar te ish-deputetit socialist te qarkut te Gjirokastres Vangjel Tavo dhe me kalimin e tij ne Levizjen Socialiste per Integrim. Deputeti i qarkut te Gjirokastres i dha kohe kreut te socialisteve Edi Rama d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.259Z

Krijohet Partia e re Socialiste

TIRANE - Krijohet nje parti e re socialiste, e cila do te rreshtohet perkrah dy partive te tjera socialiste, PSSH dhe Levizjes Socialiste per Integrim. Petro Koci, ish-sekretar organizativ i PS, deputet i kesaj partie, zyrtarizoi dje krijimin e Partise Socialiste '91. Nje simbolike e qarte per te dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.166Z

“Jo” oponencës publike, protesta pa ndalim për largimin e BerishësNga "Faktori Plus" Asambleja socialiste ka hedhur poshte propozimin e levizjes per mendim ndryshe, qe kerkonte lejimin e oponences publike te zerave brenda partise. Ky propoz

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. “Jo” oponencës publike, protesta pa ndalim për largimin e BerishësNga "Faktori Plus" Asambleja socialiste ka hedhur poshte propozimin e levizjes per mendim ndryshe, qe kerkonte lejimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.725Z

Policia: Partia Socialiste të zhvendosë grevën

Ne kushte e bllokimit te bulevardit “Deshmoret e Kombit”, nga greva e PS-se, Policia e Tiranes, ka nisur bisedimet per spostimin e mundshem te greves ne nje ambient tjeter.Burime zyrtare te policise se Tiranes, bene te ditur per ALSAT, se i kane sugjeruar PS-se, te shohe mundesine e spos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama