Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjes +Socialiste

Total: 2618
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.851Z

Partia Socialiste Demonstratat vijojne ne te gjithe Shqiperine

TIRAN - Ashpersimi i gjuhes se perdorur nga mazhoranca moszgjidhja e krizes politike dhe akuzat ndaj opozites kane sjelle dhe reagimin e ashper te partise me te madhe opozitare. Nje dite pas mbledhjes se Opozites se Bashkuar te Shqiperise e cila ia delegoi forumeve socialiste detajet e pershkallez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.649Z

The Economist: Rama, te ruhet nga “senatoret” e Partise Socialiste

Edi Rama duhet te nxitoje. Senatoret e Partise Socialiste, nuk do ta presin gjate. Nje paralajmerim i tille, Kryeministrit te ardhshem te Shqiperise, i eshte bere nga media e njohur britanike, “The Economist”, permes radheve te nje artikulli te posacem kushtuar Shqiperise. Specifikisht, referuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.669Z

Meta: Opozita socialiste po e polarizon ne ekstrem situaten

Qamil Xhani Polarizimi i situates politike ne vend nga ana e Partise Socialiste behet vetem per te fshehur deshtimin e punes se njesive vendore qe jane drejtuar nga ajo gjate 4 viteve te fundit. Kjo eshte deklarata qe ka bere dje kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta ne takimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.716Z

Azilkerkuesit Nishani Shqiperia nuk rrezikon bllokimin e levizjes se lire

Ka rene ndjeshem numri i kerkesave per azil pas evidentimit te shkeljeve PS Abuzime dhe falsifikime te dokumenteve te identitetit. Ministri Sistemi i sigurt Shqiperia nuk rrezikon rikthimin e regjimit te vizave. Problemet me shtimin e numrit te azilkerku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.633Z

PS kallezim penal ndaj levizjes Zgjohu

Partia Socialiste ka ngritur një kallëzim penal për lëvizjen "Zgjohu". Deponimi ka te beje me shumat e dyshimta te parave te perdorura për reklama nga kjo lëvizje si edhe përdorimin e gjuhës së urrejtjes në spotet e përgatitura prej sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.389Z

Meta anetareson ne LSI, 250 te rinj

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, zhvilloi nje takim me perfaqesues te Levizjes Rinore per Integrim te qytetit te Elbasanit. Pasi ka marre pjese ne takimin ne forme dialogu te zhvilluar nga Komiteti per Mbrojtjen e Kushtetutes, lideri i LSI eshte ndalur me pas ne nje takim me L

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama