Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjes +Socialiste

Total: 2618
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.716Z

Azilkerkuesit Nishani Shqiperia nuk rrezikon bllokimin e levizjes se lire

Ka rene ndjeshem numri i kerkesave per azil pas evidentimit te shkeljeve PS Abuzime dhe falsifikime te dokumenteve te identitetit. Ministri Sistemi i sigurt Shqiperia nuk rrezikon rikthimin e regjimit te vizave. Problemet me shtimin e numrit te azilkerku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.633Z

PS kallezim penal ndaj levizjes Zgjohu

Partia Socialiste ka ngritur një kallëzim penal për lëvizjen "Zgjohu". Deponimi ka te beje me shumat e dyshimta te parave te perdorura për reklama nga kjo lëvizje si edhe përdorimin e gjuhës së urrejtjes në spotet e përgatitura prej sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.389Z

Meta anetareson ne LSI, 250 te rinj

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, zhvilloi nje takim me perfaqesues te Levizjes Rinore per Integrim te qytetit te Elbasanit. Pasi ka marre pjese ne takimin ne forme dialogu te zhvilluar nga Komiteti per Mbrojtjen e Kushtetutes, lideri i LSI eshte ndalur me pas ne nje takim me L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.184Z

"Shalsi, tellall i emeruar i oturakeve"

Konfliktet e vjetra mes Partise Socialiste dhe Levizjes Socialiste per Integrim kane zbritur se fundmi nga niveli me i larte qe ishte debati per Kushtetuten, ne nivel nevojash personale. Sekretari i Pergjithshem i Levizjes Socialiste per Integrim, Petrit Vasili i eshte kunderpergjigjur deklarates se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.498Z

Vazhdon perplasja PS-LSI per buxhetin

Vijojne sulmet mediatike mes Levizjes Socialiste per Integrim dhe Partise Socialiste.Duket se me kete intensitet akuzash dhe kunderpergjigjesh keshilltaret e Levizjes Socialiste per Integrim edhe te marten do te votojne kunder buxhetit te vitit 2009.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.525Z

LSI hap konventen Meta mbeshtet Erjon Veliajn

brbrKrah per krah me kryetarin e Levizjes Socialiste per Integrim Ilir Meta kandidati per Bashkine e Tiranes Erion Veliaj ka hyre ne ambientet e Pallatit te Sportit ku zhvillohej konventa e Levizjes Rinore per Integrim Veliaj u kerkoi mbeshtetjen te rinjve per te ndertuar nje kryeqytet me te bukur N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama