Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjes +Socialiste

Total: 2618
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.340Z

LSI Venecia gjykatesi i vetem per reformen

0 brbr SSSAbrASS brbrKreu i grupit parlamentar te Levizjes Socialiste per Integrim Petrit Vasili teksa vleresoi si teper te rendesishme konkluzionet e raportit te Komisionit te Venecias tha se ky komision eshte gjykatesi i vetem me i besueshem dhe se kete rol nuk mund ta luaje askush tjeterbrbr brb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.852Z

Meta kerkon mbeshtetjen e te rinjve ne Kukes

0 brbr SSSAbrASS brbrKryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Ilir Meta gjate turit elektoral me te rinjte kuksiane kerkoi voten e tyre ne 21 Qershor per kandidatin e koalicionit te Aleances per Shqiperine Europiane qe do te garoje per kete bashki Hasan Halilajbrbr brbrMeta premtoi se mazhoranca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.719Z

Meta Skeme e re per investimet prodhuese

0 brbr SSSAbrASS brbrKryetari i Levizjes Socialiste per Integrim u premtoi banoreve te Vores se me voten per kandidatin e te majtes do te votojne per trasparencen e fondeve publike per nje Bashki qe sipas tij gjeneron shume te ardhura nga biznesetbrbr brbrAi premtoi mbeshtetjen per nje skeme te re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.242Z

Shezai Rrokaj sfidon Meten

brbrShezai Rrokaj sfidon Ilir Meten si kryetar i ardhshem i Levizjes Socialiste per Integrim Gara per zgjedhjet e reja ne drejtimin e LSI-se u njoftua nga sekretari i pergjithshem Luan Rama dhe do te mbahet ne daten 6 nentor Menjehere pas mbledhjes se kryesise Rrokaj ka dhene nje prononcim per medi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.240Z

Meta: Berisha te ike

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, kerkoi edhe njehere largimin e kryeministrit Sali Berisha , te cilin nga qyteti i Dibres, ai e cilesoi si njeriun e deshtimeve dhe mashtrimeve te medha. Duke mos lene menjane edhe Partine Socialiste, te cilen e beri pergjegjese per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.609Z

Bregu: Monitorimi i EMA, produkt i prodhuar nga PS

Zedhenesja e fushates se PD-se, njekohesisht ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu me ane te nje deklarate per mediat, akuzoi kandidatet per deputete te Partise Socialiste per perdorimin e shoqerise civile kunder nismave te qeverise. Sipas Bregut, ne raportin e monitorimit te Levizjes Evropiane te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.322Z

"PS-LSI, koalicioni i humbjes"

Kryeministri Berisha theksoi dje se do te ishte Partia Demokratike ajo qe do te fitonte zgjedhjet parlamentare e vetme ndaj Partise Socialiste dhe Levizjes Socialiste per Integrim. Sipas Berishes, te dyja forcat e majta po bashkoheshin per te ndare mes tyre dhimbjen e humbjes. "Pikepamja ime ka qene

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama