Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjes +Socialiste

Total: 2618
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.577Z

Rama, incident në Kongresine Internacionales Socialiste

Zevendeskryeministri i Shqiperise, Ilir Meta, njeheresh ministri i Puneve te Jashtme, ne nje prononcim te dhene dje per televizionin kombetar "Klan", shprehu keqardhjen per largimin e kryesocialistit Edi Rama nga salla, ne kohen qe ai mbante fjalen tek Kongresi i Partive Socialiste Evropiane, ne Pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.957Z

Manjani akuza Rames E percave Partine Socialiste

Rrjedhjet nga PS-ja Manjani Shume shpejt do te kete largime te tjera Ish-anetari i Partise Socialiste Ylli Manjani njekohesisht nje nder zerat me kritike te cilet po vijne duke u shtuar ndaj kreut te selise roze Edi Rama akuzoi dje se eshte pikerisht kryesocialisti ai qe ka sjel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.224Z

Koci: S’ka Parti Socialiste, ajo u privatizua nga Rama-Ruci

Deputeti socialist, Petro Koci, largohet ne menyre perfundimtare nga Grupi kuvendor i PS-se. Nje qendrim i tille u be i ditur nga vete socialisti Koci, i cili tashme eshte drejtues i Levizjes per Politike Institucionale. E ne fakt, prej disa kohesh, Koci pati braktisur mbledhjet e Grupit parlamentar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.693Z

"Shuhet" PS Shkoder, grate socialiste ikin tek LSI-ja

Demonstrata e dhunshme dhe mosdistancimi i kryetarit te Partise Socialiste, Edi Rama nga ngjarjet e dates 21 janar, ka bere qe nje pjese e anetaresise se kesaj partie ne Shkoder te largohet nga strukturat. Dje nje grup perfaqesuesesh te Forumit te Gruas Socialiste te qytetit te Shkodres, deklaroi la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.114Z

Bunkerizimi i opozites socialiste

07-11-2010 / Redaksionale Nje nga arritjet me te medha qe sistemi komunist i hoxhes mburrej anekend ishte bunkerizimi kapilar i Shqiperise. Ku mbi 700 mije bunker pucrra dilnin ne siperfaqe te tokes per te sinjalizuar qelbin qe kishte udheheqja e kohes. Bijte e atyre qe bunkerizuan vendin jane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.851Z

Partia Socialiste Demonstratat vijojne ne te gjithe Shqiperine

TIRAN - Ashpersimi i gjuhes se perdorur nga mazhoranca moszgjidhja e krizes politike dhe akuzat ndaj opozites kane sjelle dhe reagimin e ashper te partise me te madhe opozitare. Nje dite pas mbledhjes se Opozites se Bashkuar te Shqiperise e cila ia delegoi forumeve socialiste detajet e pershkallez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.649Z

The Economist: Rama, te ruhet nga “senatoret” e Partise Socialiste

Edi Rama duhet te nxitoje. Senatoret e Partise Socialiste, nuk do ta presin gjate. Nje paralajmerim i tille, Kryeministrit te ardhshem te Shqiperise, i eshte bere nga media e njohur britanike, “The Economist”, permes radheve te nje artikulli te posacem kushtuar Shqiperise. Specifikisht, referuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama