Rezultate te kerkimit per termin: +Lezh

Total: 3788
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.559Z

Lezhë, plagoset 24-vjecari, prangosen autorët

LEZHË- Një 24 vjecar është plagosur me armë zjarri tip pistoletë në fshatin Kolsh të Lezhës. I plagosuri është Përparim Hasani, i cili aktualisht po mjekohet në spitalin e Lezhës dhe është jashtë rrezikut për j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.715Z

Lezhë, arrestohet nga SHKBinspektori i Krimit Ekonomik

LEZHË - Një oficer policie është vënë në pranga mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Burime nga uniformat blu, kanë bërë të ditur se, Nënkomisari Mark Tuci është vënë në pranga nga Shërbimi i Kontrollit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.473Z

Lezhë, trafikoi 19-vjeçaren, arrestohet autori

LEZHË- Një 21- vjeçar është arrestuar sot nga uniformat blu të Lezhës, pasi ka tentuar të trafikojë një 19-vjecare. 21- vjeçarin Eduart Marku nga fshati Trashan i komunës Blinisht, akuzohet se ka trafikuar për qëllime pros

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.089Z

Lezhë, arrestohen dy persona për plagosje

LEZHË- Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Lezhës pasi akuzohen për plagosje me dashje. Sipas policisë Mariglen Medja dhe Vladimir Sinai janë arrestuar pasi kanë plagosur me mjete të forta Muhamet Hutën për motive që ende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.383Z

Lezhë, sherr mes tre personave, policia parandalon vrasjen

LEZHË-Policia e Lezhës ka parandaluar një vrasje të mundshme mbrëmjen e sotme pas në sherri mes dy personave. Burime nga blutë e Lezhës sqarojnë se konflikti ka ndodhur mes shtetasve Bardhok Kola, Elton Lleshi e Marin Marku. Ngjarja ka ndodhur gjat&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.927Z

Lezhë, arrestohen për vjedhje 2 persona

LEZHË- Policia ka vënë në pranga 2 persona të cilat akuzohen për vjedhje të antenave të celularëve. Të arrestuarit akuzohen për vjedhjen e antenave në fshatin Bacel. Shtetasit Alfons Balla dhe Serafink Frroku akuzohen për një s&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.411Z

Lezhë, 10 vatra zjarri në 24 orë

LEZHË- Në 24 orët e fundit në të gjithë qarkun e Lezhës janë shënuar 10 vatra zjarri.Një vatër e fuqishme zjarri është shfaqur në të hyrë të qytetit të Shëngjinit në zonën pyjore vetëm pak m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama