Rezultate te kerkimit per termin: +Lezh

Total: 3788
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.519Z

Turizmi ne Lezhe vizitoreve do tu mungoje Kalaja pasi mungon rruga

Turistëve të cilët kanë dëshirë të vizitojnë qarkun e Lezhës do t’u mungojë Kalaja. Kjo për shkak se ende nuk është ndërtuar rruga që të shpie deri atje. Megjithatë, rritja e interesit të turistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.466Z

Gara per Lezhen PD-LSI bashke. Rikandidon Tushe

Partitë politike kanë konkretizuar kandidaturat për qeverisjen locale për zgjedhjet e 8 maijit . Partia demokratike në qarkun e Lezhës ka përfunduar propozimet dhe përzgjedhjen e kandidaturave për 4 njësitë vendore Laç, Mamurras, Milot dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.968Z

Rama hap fushaten ne Lezhe prezanton Gjok Jakun

Koalicioni “Aleanca për të Ardhmen” çeli dhe në Lezhë fushatën elektorale për zgjedhjet lokale të 8 majit. Pas takimit të zhvilluar në Kurbin, lideri i PS-së, Edi Rama prezantoi në sheshin “Gjergj Kastrioti Skënderb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.896Z

Mbajten peng nje familje te tere arrestohen tre persona

 Tre persona janë arrestuar sepse akuzohen për pengmarrjen e një familje në një fshat të Lezhës. Ndërsa policia ka vënë në pranga autorët, po heton shkaqet e vërteta të kësaj ngjarje. Paraprakisht, mendohet se ngjarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.480Z

Lezhe, kapen me drogë, katër persona në pranga

LEZHË- Katër persona, që të gjithë banues në Lezhë, u vunë në pranga sot, pasi u kapen me lëndë narkotike. Burime zyrtare nga Drejtoria e Policisë se Qarkut Lezhë, bënë të ditur se të arrestuarit janë Gjon Pren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.826Z

Lezhe masa drastike ndaj motocikletave

Policia rrugore e Lezhës ka ngritur 7 postoblloqe në hyrje- daljet kryesore të qytetit, duke vendosur në vëmendjen e tyre motocikletat. Mungesa e dokumentacioneve dhe kryesisht lejes së drejtimit për këto mjete janë bërë objekt i kontrolleve t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.257Z

Aksident në Lezhë-Shëngjin, plagoset polici

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin. Aksidenti është shkaktuar nga përplasja e furgonit të policisë me furgonin e pasagjerëve. Një polic i grupit të gatshëm në Drejtorinë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama