Rezultate te kerkimit per termin: +Lideri

Meta: total 1000 / total_found 24410 / time 0.011 / keyword[0] lideri / docs[0] 24410 / hits[0] 29933 /
No Pic available
  • 2019-04-04

Gara për QKK. Alimani: Mbështes Ilir Butkën, jo platforma me workshope

Regjisori Bujar Alimani e sheh garën që po bëhet për kreun e ri të Qendrës Kinematografike shqiptare, si një garë që duhet të ketë vëmendjen e gjithë komunitetit të artistëve. Kjo, pasi Qendra është një institucion që duhet të jetë në fokusin e njerëzve të kinemasë. Dhe pse

Nuk e besoj, Arvizu: Skam parë prova që lidhin Putin me Berishën!
  • 2019-04-03

Nuk e besoj, Arvizu: Skam parë prova që lidhin Putin me Berishën!

Gjatë intervistës së siguruar nga Top Story, ish-ambasadori amerikan Arvizu sqaron se akuzat për marrëdhënien e ish-kryeministrit Berisha me Putin, kërkojnë prova apo fakte, të cilat ai vetë nuk i ka parë gjatë qëndrimit të tij thuajse 5-vjeçar në Shqipëri. Z. Berisha ka bërë shum

Gazetari i njohur: Veliaj është rivali i Ramës
  • 2019-03-26

Gazetari i njohur: Veliaj është rivali i Ramës

Të shtunën Veliaj shpalli zyrtarisht kandidaturën për një mandat të dytë në drejtimin e Bashkisë së Tiranës. Por në studion e Top Talk, botuesi Henri Çili shprehet se shpallja e kandidaturës nga ana e Veliajt është më tepër se thjesht një kandidaturë lokale. Sipas tij, kryebash

Çfarë lideri jeni sipas Horoskopit? E zbulojnë yjet!
  • 2019-03-26

Çfarë lideri jeni sipas Horoskopit? E zbulojnë yjet!

Gjeni se çfarë bosi jeni dhe me kë jeni më i përshtatshëm, mes pikave të forta dhe defekteve të vogla Në karrierën tonë gjithmonë luajmë role të ndryshme dhe disa prej nesh marrin edhe rolet prestigjioze, si bosët apo drejtuesit e grupeve të punës. Por nuk është e thjeshtë dhe e

No Pic available
  • 2019-03-25

Aksioni opozitar/ Basha jep porositë, protestë në errësirë te zyra e Ramës

Pasi dëshmoi për një orë në Prokurorinë e Tiranës lidhur me çështjen e lobimit në SHBA, Lulzim Basha mblodhi Kryesinë e PD, ku është diskutuar për më shumë se 40 minuta rreth aksionit të opozitës dhe protestës së 13 prillit. Basha ka kërkuar nga ish-deputetët dhe drejtuesit e d

Kongresi i PS/ Ish-deputeti: Më zhgënjeu Elisa, lideri nuk e eksitoi dot?!
  • 2019-03-24

Kongresi i PS/ Ish-deputeti: Më zhgënjeu Elisa, lideri nuk e eksitoi dot?!

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka ironizuar qëndrimin e ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali gjatë Kongresit të djeshëm të Partisë Socialiste. Paloka shkruan në Facebook se Elisa mbeti në nivelin e gjithë të tjerëve, duke mos gjetur një shprehje për S

Një ditë para Kongresit të PS, zjarr te pallati i Fatos Nanos (VIDEO)
  • 2019-03-22

Një ditë para Kongresit të PS, zjarr te pallati i Fatos Nanos (VIDEO)

Zjarri i rënë në kodrat e Selitës pasditen e sotme, nuk ishte i vetmi i regjistruar në Tiranë. Mësohet se pak minuta më parë në zonën e Shallvareve në kryeqytet ka rënë zjarr në një biznes privat, shumë pranë pallatit të ish-kryeministrit Fatos Nano. Incidenti vjen vetëm 24 orë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama