Rezultate te kerkimit per termin: +Lideri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.281Z

Limaj pas vendimit të Apelit: 13 vjet nën përsekutim në Kosovën e lirë

Lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka deklaruar se për 13 vjet, nuk është ndjekur por është persekutuar, megjithatë vendimi i Gjykatës së Apelit konfirmon drejtësinë dhe luftën e drejtë që kanë bërë. Avokati i Limajt, Rrecaj, gjatë një konference për media konfirmoi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.643Z

G 99 prezanton kandidatet ne Tirane

Votim per emigrantet, punesim per rinine dhe buxhet te larte per arsimin. Keto kane qene pikat kryesore ku eshte bazuar programi elektoral, i Partise G 99. Ne konventen kombetare te mbajtur sot, lideri i G 99, Erjon Veliaj ka kerkuar guxim te te rinjve, per te sjelle ndryshimin qe i duhet Shqipe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.542Z

Rama:Zhvillim i barabarte per te gjithe

Cerriku dhe Elbasani kane qene ndalesat e rradhes te Edi Rames ne mitingjet permbyllese te fushates elektorale.Ne qytetin e vogel lideri socialist premtoi nje zhvillim te barabarte per shqiptaret,pavaresisht se ku jetojne.Nderkohe ne Elbasan Rama beri thirrje per te votuar te gjithe pa patur frike s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.609Z

Risitë e Vjetra të Një Fushate

11/06/2005  Imazhi vizual i fushatës elektorale të partive politike shqiptare, dhe veçanërisht i dy partive kryesore, ofron pothuajse një pamje sa identike, po aq dhe monotone. Ndonëse u fol se do të kishte dhe priteshin shumë risi, të paktën në pikëpamjen vizive, fushata që p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.853Z

Me shume DICK se DICK Marty

/ / NgaGERTI BOGDANI Duket se zhurma dhe politika e opozites ne kete fillimviti e ka vendosur.Shqiperine edhe nje here per gjate nje jave te tere ne listen e lajmeve kryesore te stacioneve kryesore nderkombetare. Ajo qe me shume mundim ishte arritur keto vite te fundit d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.276Z

Obama: Asnje oferte Rusise

Presidenti Amerikan Barak Obama tha se nuk i ka ofruar Rusise asnje kompromis konkret ne letren e derguar nje dite me pare. Nderkaq nga Irani lideri suprem Ajatollah Komenei ka deklaruar se holokausti eshte nje justifikim per te krijuar shtetinHebre. Ne lidhje me Obamen ai tha se po perserit gabim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.418Z

Shkup, Ali Ahmeti i BDI takon sot presidentin Ivanov 

SHKUP- Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të realizojë një takim me kryetarin e shtetit, Gjorgje Ivanov. Në këtë takim temë bisedimi do të jenë zhvillimet e fundit në vendin sidomos për procesin eurointegrues të vendit. Në takim pritet të bisedohet edhe cës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama