Rezultate te kerkimit per termin: +Lideri

Meta: total 1000 / total_found 24410 / time 0.011 / keyword[0] lideri / docs[0] 24410 / hits[0] 29933 /
Basha hap Dosjen 184: Ja kush janë ministrat dhe deputetët e përgjuar (EMRAT)
  • 2019-03-13

Basha hap Dosjen 184: Ja kush janë ministrat dhe deputetët e përgjuar (EMRAT)

Lulzim Basha u ndal sot në Dibër për të ftuar qytetarët e këtij qarku, për një pjesëmarrje masive në protestën e 16 marsit. Kreu i PD, tha se Dibra dhe dibranët e kanë vrarë frikën të parët dhe kanë ndezur shpresën për ti prirë marshimit të pandalshëm për rrëzimin e qeveris

Bashën e gjen belaja në Korçë, gjobitet dhe i bllokohet makina (FOTO)
  • 2019-03-11

Bashën e gjen belaja në Korçë, gjobitet dhe i bllokohet makina (FOTO)

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte sot në Korçë ku zhvilloi disa takime dhe eci përgjatë rrugëve kryesore të qytetit për të ftuar qytetarët që të marrin pjesë në protestën e 16 marsit në Tiranë. Por duket se lideri i opozitës nuk është larguar nga kryeqendra e juglin

Koreja e Veriut voton në 10 maj, por rezultati dihet!
  • 2019-03-10

Koreja e Veriut voton në 10 maj, por rezultati dihet!

Qytetarët e Koresë Veriore do të paraqiten në kutitë e votimit dhe dalja afër 100 përqind është e garantuar, bashkë me rezultatin unanim 100 përqind për Partinë e Punëtorëve, për shkak se nuk ka kandidatë të tjerë. Zgjedhjet e 10 majit për Parlamentin Suprem, janë të dytat që

Basha rikonfirmon Mziun, por për cilat zgjedhje?!
  • 2019-03-09

Basha rikonfirmon Mziun, por për cilat zgjedhje?!

Kryebashkiak i fjalës së mbajtur! Kështu e quajti kryedemokrati Lulzim Basha, kreun e Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu në takimin e sotëm në Paskuqan ku u kërkua pjesëmarrje masive në protestën e 16 marsit, për të rrëzuar Edi Ramën. Fjalët e mira të Bashës në drejtim të Mziut is

No Pic available
  • 2019-03-09

REPLIKË ME ANDI BUSHATIN: KE IDE IMORALE, NUK NA NEVOJITEN BOMBA MOLOTOV!

Besart Kadia Para disa kohësh pas një konference të organizuar nga Instituti Pashko në kuadrin e promovimit të ideve pro-treg e konkurrencës së lirë e të drejtë, të cilat strehohen nën ideologjinë liberale, ish Zv Ministri i Brendshëm Dritan Hila bëri një shënim ku thuhej se ka ar

Venezuelë, lideri opozitar do të kthehet në atdhe!
  • 2019-03-04

Venezuelë, lideri opozitar do të kthehet në atdhe!

Lideri opozitar në Venezuelë, Juan Guaido ka thënë se do të kthehet në shtetin e Amerikës Jugore dhe u ka bërë thirrje mbështetesve që më 4 mars të rinisin protestat kundër presidentit të kontestuar, Nicolas Maduro. Shihemi nesër, ka thënë Guaido në një transmetim të drejtpërdr

ALBIN KURTI KËRCËNON EDI RAMËN!
  • 2019-03-02

ALBIN KURTI KËRCËNON EDI RAMËN!

Nga Bekim REXHEPI Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti do të mund të mbetet figura më kërcënuese politike e Edi Ramës, për këtë Edi Rama është i vetëdijshëm dhe nuk do të mund ta fsheh inatosje e tij.  Albin Kurti, është dhe mbetet i vetmi aktualisht që mund ta le në opozitë dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama