Rezultate te kerkimit per termin: +Lidhje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.361Z

Amy në lidhje me banakier?

Nga Express më 11 janar 2011 në ora 15:16 Amy Winehouse është në lidhje me një banakier britanik që e ka takuar në Brazil. Këngëtarja e hitit “Back to Black” – e cila është ndarë nga regjisori i filmit Reg Traviss vitin e kaluar dhe pastaj filloi një lidhje të shku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.218Z

Rihana mohon një lidhje tjetër

Rihana ka mohuar spekulimet më të reja se ajo ka një lidhje me yllin e serialit “90210”, Tristan Uajlds duke thënë se ajo madje nuk e ka as numrin e tij të telefonit. Që nga ndarja prej Kris Braun, 21-vjeçarja ka qenë vazhdimisht pjesë e spekulimeve për “dashuri të reja”. Ndërs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.741Z

Kate Hudson është në lidhje

Kate Hudson është në lidhje me Matt Bellamy. Aktorja e cila pak kohë më parë u nda nga i dashuri i saj Alex Rodriguez, ka filluar një lidhje të re. “Ata janë së bashku, por janë duke u munduar që mos të bëhet publike”, tregon një burim. Këtë javë çifti janë vënë re së b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.885Z

Në lidhje me Natt Weller

Nga Express më 06 korrik 2011 në ora 08:53 Taylor Momsen raportohet se është në lidhje me djalin e Paul Weller’it. Këngëtarja e hitit “Pretty Reckless” dhe Natt Weller – të cilët thuhet se janë në lidhje nga tetori – janë fotografuar duke u puthur në prapas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.423Z

Hudgens, në lidhje me Butlerin

Nga Express më 21 shtator 2011 në ora 12:16 Aktorja Vanessa Hudgens ka një mashkull të ri në jetën e saj. Sipas revistës “People”, aktorja e filmit “High School Musical” – e cila kohëve të fundit ishte beqare – ka rënë në grepin e aktorit Austin Butler.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.556Z

Najada në lidhje të re

Nga Express më 14 janar 2011 në ora 14:46 Ish banorja e shtëpisë së Big Brother 1, Najada Konomi, e njohur sidomos për tatutë e saj, madje edhe ato në gjoks, ka filluar një lidhje të re me një djalë të quajtur Ardi Haderaj. Lajmi është konfirmuar në profilin e saj në facebook,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.971Z

Pakistan 4 majore lidhje me ekstremistet

Katër majorë të ushtrisë pakistaneze po hetohen pasi dyshohen për lidhje me elementë të grupit ekstremist Hizb ut Tahrir. Zëdhënësi i ushtrisë, gjenerali Athar Abbas ka deklaruar për BBC se 4 oficerët nuk janë në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama