Rezultate te kerkimit per termin: +Lidhje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.511Z

Lidhje humanitare

Të hyrat nga shitja e biletave për premierën “Lidhje gjaku”, e cila do të jepet këtë të premte, do të kenë destinim humanitar. Mjetet që do të grumbullohen do t’i jepen një aktoreje kosovare. Nga Alfred Beka më 15 dhjetor 2010 në ora 10:11 Shfaqja “Lidhje gjaku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.091Z

Në lidhje me Theron

Nga Express më 11 prill 2011 në ora 10:37 Aktori Keany Reeves dhe aktorja Charlize Theron mësohet se kanë filluar një lidhje dashurie. Sipas revistës “Star”, çifti – të cilin ishin ndërlidhur edhe me një lidhje vitin e kaluar – do të bëjnë debutimin e tyre të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.063Z

Kishim lidhje të mrekullueshme

Nga Express më 03 shkurt 2011 në ora 09:54 Ndarja e Nicole Kidmanit nga Tom Cruisit e ka “tronditur atë shumë”. Aktorja e “Rabbit Hole” ishte ndarë nga ai pas 10 viteve martesë, përderisa Nicole ka vuajtur shumë nga kjo ndarje, sepse ka pasur një lidhje pozitive. &#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.335Z

Lidhje e paqëndrueshme

Nga Express më 10 gusht 2011 në ora 18:01 Aktorja Blake Lively dhe aktori Leonardo DiCaprio kanë një lidhje të paqëndrueshme. Burimet thonë se brenda dy javëve ata janë prishur dy herë. “Blake ka kokëdhembje nga Leonardo”, tha një burim i afërt me çiftin. “Leo her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.059Z

Lidhje martese, leja e marteses

Procedura per lidhje martese (celebrim) prane sektorit konsullor te ambasades midis dy shtetasve shqiptare eshte si me poshte: Secili nga bashkeshortet e ardhshem duhet te paraqese: certifikate per lidhje martese (leje martese) si dhe certifikate lindjeje per lidhje martese, te leshuara nga zyra e g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.867Z

Në lidhje me Valderrama?

Nga Express më 24 shkurt 2011 në ora 10:57 Demi Lovato raportohet së ka filluar një lidhje me Wilmer Valderrama. Këngëtarja dhe aktorja – e cila ka qenë në një klinikë rehabilitimi në Shaba për problemet fizike dhe emocionale – dhe aktori janë takuar disa herë, përderis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.188Z

Walsh dëshiron lidhje të shëndoshë

Këngëtarja Kimberley Walsh, e cila ka qenë në lidhje me këngëtarin Justin Scott për gjashtë vjet, insiston se ajo ka pasur vetëm dy të dashur në jetën e saj. “Unë nuk jam nga ato femra që i pëlqen të eksperimentoj me dashuri. Unë kam pasur vetëm dy lidhje në jetën time dhe ato

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama