Rezultate te kerkimit per termin: +Lidhur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Brae i lidhur me krimin

I menjhershm ka qen reagimi i Partis Demokratike, lidhur me akuzat e rnda q u hodhn nga opozita n drejtim t familjes s kryeministrit. Zdhnsi i PD, Gerti Bogdani hodhi akuza ndaj Braes si t lidhur me disa segmente t krimit. Duam ti rikujtojm opinionit publik se Erion Brae sht i skeduar si bashkpuntor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.628Z

I lidhur që në djep!

Nga Magdalena Ramohito   Djepi ka qenë, jo vetëm për shqiptarët, por për gjithë fshatarët e botës, shtrati i prehjes, gjumësjellësi, besoj jo shumë tërheqës për fëmijët e lëvizshëm dhe energjikë, në të kundërt shumë i dashur për ata të zbërdhuqurit. Kam bindjen se n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.003Z

Clooney e Bullock te lidhur

George Clooney e Sandra Bullock janë lidhur me njëri-tjetrin? Aktori 50-vjecar dhe kolegia e tij kanë kaluar shumë kohë bashkë gjatë xhirimeve të "Gravity", filmit fantastiko-shkencor. Aktorët kanë kaluar disa mbrëmje bashkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.989Z

Meta: Berisha i lidhur me krimin

Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta, deklaroi sot se kryeministri Berisha sht nj prej trafikantve m t mdhenj t ktij rajoni i lidhur me trafiqe nga m t ndryshme. Padyshim q sensibilizimi i madh i mediave ktu lidhur me lidhjet e nj personi t ndaluar n Bosnj, por t par n shum ekrane tel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.711Z

LSI-ja hesht lidhur me SHISH-in

Ka tri ditë që bëhen reagime e mbahen qëndrime lidhur me emërimin në krye të SHISH-it të Visho Ajazit, dhe me shkarkimin e Bahri Shaqirit. Bien në sy sidomos socialistët, të cilët po  e interpretojnë këtë gjest si një ndër më domethënësit që Berisha ka bërë gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.167Z

Kur është lidhur Domi me Seldin?

21/02/10 20:20 Banorët e shtëpisë re po mërren me sistemimin e ushqimeve duke ngrënë edhe drekën e cila këtë herë ka ardhur me vonesë në Big Brother. Në oborr ndodhen Jetmiri, Erjoni, dhe Klodiani. Ata fillojnë të flasin fillimish për Enxhin dhe veprimet e saj provokuese. Klod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.482Z

Turqia mbetet e lidhur me Perëndimin

Nga Daniel Heinrich Impulsivë, hatër- dhe qejfmbetur. Të tria këto tipare janë pjesë e turqve sikurse dhe gota e çajit dhe copa e bakllavasë. Këto janë tipare si të shoferëve të taksive, të tregtarëve të perimeve apo futbollistëve edhe të kastës politike të vendit. Në këtë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama