Rezultate te kerkimit per termin: +Lidhur

Meta: total 1000 / total_found 129286 / time 0.050 / keyword[0] lidhur / docs[0] 129286 / hits[0] 171423 /
No Pic available
  • 2017-06-22

Dëshmitari Ylvi Beqaj në gjyq: Më thanë që Shullazi do të vendoste drejtësi

Për gati 5 orë me radhë, biznesmeni që kallëzoi për gjobëvënie Shullazin dhe 4 të bashkëpandehurit e tij, iu përgjigj pyetjeve të palëve në proces. Ai rrëfeu si kishte kërkuar drejtësi te Shullazi për betejën gjyqësore për regjistrimin e ish-hotel Vollgës dhe më tej për pikë

Becker falimenton,  banka i rrëmben pronën në Mallorca
  • 2017-06-22

Becker falimenton, banka i rrëmben pronën në Mallorca

Momente të vështira në jetën e Boris Becker. Një Gjykatë e Londrës ka deklaruar falimentimin e ish numrit 1 të tenist botëror dhe fitues i 6 titujve grand slam për shkak të një borxhi prej 6 milionë Eurosh. Bëhet fjalë për një kontratë të lidhur me një bankë në vitin 2015. Edhe

No Pic available
  • 2017-06-22

U rrah se nuk votonte PS, zbardhet dëshmia e zyrtares në Ersekë

Shefja e Financës së Drejtorisë së Shëndetit Publik në Kolonjë Kristina Stoja është dhunuar dje nga një kolege e saj, pasi e ka kërcënuar se do ta hiqte nga puna nëse nuk votonte Partinë Socialiste. Ajo ka rrëfyer në polici se kanë ndodhur dy përplasje me shefen e burimeve njerëzo

No Pic available
  • 2017-06-22

Lëvizje të punonjësve gjatë fushatës, Mandija: Të hetohen drejtuesit e Postës

Zëvendëskryeministrja teknike Ledina Mandija i kërkon Prokurorisë hetimin e drejtuesve të shoqërisë Posta Shqiptare sh.a. Sipas Mandijas, e cila kryeson edhe Task-Forcën, drejtuesit e postës kanë kryer lëvizje masive të punonjësve gjatë fushatës. Zëvendëskryeministrja Ledina Mandija

Shkarkimi i zv/Ministrit të Brendshëm, Manjani: Krye-vepër penale e Ramës
  • 2017-06-22

Shkarkimi i zv/Ministrit të Brendshëm, Manjani: Krye-vepër penale e Ramës

Ish- Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar lidhur me urdhrin e Kryeministrit për shkarkimin nga detyra të zëvëndës/ministrit të Brendshëm, Ilir Marko. Përmes një postimi në twitter, Manjani thekson se emërimi dhe shkarkimi i një zëvendës/ministri bëhet nga Këshilli i Mini

No Pic available
  • 2017-06-22

Dritan Demiraj: Rama të shkarkojë dhe zv/ministra të tjerë

Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj shpreson që kryeministri të vijojë me shkarkimet e zv/ ministrave, duke marrë shkas nga shkarkimi i zv/ ministrit të Brendshëm Ilir Marko. Në një intervistë për Ora News, Dritan Demiraj pranon se  momentalisht nuk ka shumë informacion lidhur me sh

Disa këshilla për të eliminuar erën e keqe të djersës
  • 2017-06-22

Disa këshilla për të eliminuar erën e keqe të djersës

Djersa është e përbërë nga 99% ujë dhe disa elektrolite. Era e pakëndshme nis në momentin kur djersa krijon kontakt me florën bakteriale Përbërësit e djersës sonë Nuk është e vërtetë që djersa irriton lëkurën. Është një mit që duhet të hidhet poshtë, shpjegon Marcello Mont