Rezultate te kerkimit per termin: +Ligjin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.438Z

Komisioni Medias debat per ligjin

Komisioni Medias debat per ligjin E marte 22 Janar 2013 1313 Komisioni Medias debat per ligjin Komisioni i Medias nuk ka mundur te vijoje me shqyrtimin e metejshem te neneve te ligjit te medias per shkak te debateve PS-PD Mungesa e anetareve te djathte qe solli mungese kuorumi ka shkaktuar r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.743Z

Berisha, thirrje komisionerëve: Zbatoni ligjin

TIRANË- Kreu i qeverisë, Sali Berisha i është drejtuar sot me një mesazh gjithë komisionerëve që do të jenë pjesë e procesit zgjedhor. Thirrja ime është që pa asnjë ndikim partiak, të zbatoni ligjin. Ligjin, ligjin dhe vetëm ligjin- ka thënë Berisha, gjatë fjalës së tij në mbl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.801Z

Shuplake ceke per ligjin cek

Dyzet e tete ore para afatit per hyrjen ne fuqi te ligjit te Lustracionit, presidenca e Bashkimit Europian, e drejtuar nga Cekia, ka bere reagimin e pare zyrtar te saj per ligjin e miratuar 5 jave me pare ne Parlament, vetem me votat e maxhorances. Megjithese me nje reagim te vonuar,&nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.656Z

Berisha: Komisionerët e QNV, të respektojnë ligjin dhe vetëm ligjin

Kreu i të djathtëve, Sali Berisha nëpërmjet një konference për shtyp, mesditën e djeshme u ka bërë thirrje numëruesve të votave për të treguar përgjegjësi maksimale deri në fund të procesit. Dua gjithashtu, të ftoj komisionerët e të gjitha zonave të vendit, numëruesit që e kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.672Z

Presidenti Topi dekreton ligjin për Buxhetin

Tiranë- Presidenti i Republikës, Bamir Topi dekretoi 4 ligje të rëndësishme, bënë të ditur sot burimet zyrtare të Presidencës. Mes tyre dhe ligjin për Buxhetin, që u miratua pa votat e opozitës në parlament pak kohë më parë. Kryeminsitri Sali Berisha e ka cilësuar këtë buxhet,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.269Z

Topi dekreton ligjin e pergjimeve

Presidenti Bamir Topi dekretoi dje shpalljen e nje sere ligjesh te rendesishme. Ne mbeshtetje te neneve 84, pika 1 dhe 93 te Kushtetutes, kreu i shtetit dha miratimin per shpalljen e ligjit nr. 10172, “Per disa shtesa ne ligjin nr. 9157”, “Per pergjimin e telekomunikaci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.409Z

Topi dekreton ligjin e moratoriumit

Presidenti Bamir Topi ka dekretuar sot ligjin e ndryshuar të legalizimeve dhe moratoriumit të skafeve. Në faqen zyrtare të presidencës theksohet se "në mbështetje të neneve 84, pika 1 dhe 93 të Kushtetutës kreu i shtetit Bamir Topi dekretoi shpalljen e ligjit nr. 10 219, datë 04.02

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama