Rezultate te kerkimit per termin: +Ligjin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.656Z

Berisha: Komisionerët e QNV, të respektojnë ligjin dhe vetëm ligjin

Kreu i të djathtëve, Sali Berisha nëpërmjet një konference për shtyp, mesditën e djeshme u ka bërë thirrje numëruesve të votave për të treguar përgjegjësi maksimale deri në fund të procesit. Dua gjithashtu, të ftoj komisionerët e të gjitha zonave të vendit, numëruesit që e kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.672Z

Presidenti Topi dekreton ligjin për Buxhetin

Tiranë- Presidenti i Republikës, Bamir Topi dekretoi 4 ligje të rëndësishme, bënë të ditur sot burimet zyrtare të Presidencës. Mes tyre dhe ligjin për Buxhetin, që u miratua pa votat e opozitës në parlament pak kohë më parë. Kryeminsitri Sali Berisha e ka cilësuar këtë buxhet,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.269Z

Topi dekreton ligjin e pergjimeve

Presidenti Bamir Topi dekretoi dje shpalljen e nje sere ligjesh te rendesishme. Ne mbeshtetje te neneve 84, pika 1 dhe 93 te Kushtetutes, kreu i shtetit dha miratimin per shpalljen e ligjit nr. 10172, “Per disa shtesa ne ligjin nr. 9157”, “Per pergjimin e telekomunikaci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.409Z

Topi dekreton ligjin e moratoriumit

Presidenti Bamir Topi ka dekretuar sot ligjin e ndryshuar të legalizimeve dhe moratoriumit të skafeve. Në faqen zyrtare të presidencës theksohet se "në mbështetje të neneve 84, pika 1 dhe 93 të Kushtetutës kreu i shtetit Bamir Topi dekretoi shpalljen e ligjit nr. 10 219, datë 04.02

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.052Z

PËRSE DEPUTETËT KËMBËNGULIN TË SHKELIN LIGJIN

ANDREA STEFANI Jo shumë kohë më parë, në media u raportua ndëshkimi me gjobë nga policia rrugore i disa deputetëve që parkonin makinat e tyre në trotuaret përballë godinës së kryesisë së Kuvendit. I pata parë vajzat police që vendosnin fletët e gjobave mbi xhamat e veturave të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.696Z

Biberaj:Negocim për ligjin e dosjeve

Deputeti i PD-së, Aleksadër Biberaj ka reaguar ditën e sotme për ligjin e lustracionit duke deklaruar se ka hapësira për të negociuar me ndërkombëtarët për këtë ligj të diskutueshëm. Sipas tij, në qeveria shqiptare duhe të marrë parasysh kritikat e faktorit ndërkombëtar, të cila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.475Z

Dosjet, maxhoranca konfirmon ligjin

 BLEDAR HOTIReagimet e ndërkombëtarëve për ligjin e Dosjeve shkaktojnë debate të ashpra mes maxhorancës dhe opozitës në Parlament. Seanca e djeshme u karakterizua me tensione dhe polemika, çka solli dhe ndërprerjen e dytë radhazi të punimeve parlamentare. Për më shumë se n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama