Rezultate te kerkimit per termin: +Lipinski

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.734Z

Kongresmenët amerikanë flenë në zyrat e punës

Autori i Lajmit: Redaksia Uashington — Vjen ora 10 e mbrëmjes kur kongresmeni demokrat, Mike Quigley, veshur me tuta sporti dhe një t-shirt, shtron një dyshek të hollë portativ në dyshemenë e zyrës së tij dhe kalon natën. 51-vjeçari nga Çikagoja e bën diçka të tillë rregullisht. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.579Z

Durresi shpall "Miss Globe 2009"

Nje nate para spektaklit drejtoret nacionale, te drejtuar nga Ann See, Presidente dhe Pronare e patentes organizuan nje takim, ne te cilin u vendos nenshkrimi i kontrates me Petri Bozon edhe pese vjet te tjera. Arsyet e ketij nenshkrimi te thena nga vete See dhe deklaratat e drejtoreve te Turqise, P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.638Z

"Miss Algjeria fiton kurorën e më të bukurës së Globit

Durrës, 2 nëntor NOA - Samah Gahfaz, Miss Algjeria, ka fituar të dielën mbrëma kurorën e më të bukurës së Globit në spektaklin Miss Globe International 2006. Në një mbrëmje gala të organizuar në pallatin e sportit Ramazan Njala në Durrës, nga producenti Petri Bozo, kanë parakaluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.640Z

Durrësi shpall “Miss Globe 2009”

03/11/2009  “Miss Algjeria” fiton kurorën e më të bukurës së Globit Një natë para spektaklit drejtorët nacionalë, të drejtuar nga Ann See, presidente dhe pronare e patentës organizuan një takim, në të cilin u vendos nënshkrimi i kontratës me Petri Bozon edhe pesë vjet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama