Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpool

Total: 2860
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.285Z

Liverpool s’është dorëzuar

Steven Gerrard zotohet se ekipi i tij, Liverpool, do të mundohet ta mund të dielën Chelsean, me çka do të thoshte një “dhuratë” për rivalin Manchester United, i cili do ta kishte titullin e kampionit në dorë. Mesfushori anglez insiston se Liverpool nuk ka hequr ende dorë nga pozita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.501Z

Liverpool blen Aquilani

Pas shitjes se Xabi Alonso per tek Real Madrid, Liverpool nuk humb kohe per te gjetur zevendesuesin e tij, Alberto Aquilani tashme eshte nje lojtar i te kuqeve angleze. Lajmi njoftohet ne faqen zyrtare te Liverpool ku thuhet se bisedimet me drejtuesit e skuadres se Romes jane permbyllur m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.269Z

Liverpool befason Chelsean

Nga Express më 07 shkurt 2011 në ora 09:51 Liverpool e ka befasuar Chelsean, duke e mposhtur në Stamford Bridge me rezultat 1:0, në kuadër të xhiros së 26-të të Premierligës angleze. Goli i mesfushorit Raul Meireles (i cili shfrytëzoi një ngathtësi të mbrojtjes kundërshtare) në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.700Z

Liverpool, transferim ideal

Nga Express më 30 janar 2011 në ora 20:52 Luis Suarez ka thënë se transferimi në Liverpool ishte mundësi tepër e mirë për t’u refuzuar. Ylli uruguaian, i cili të shtunën kaloi testin mjekësor në klubin nga Anfield Road, është në prag të zyrtarizimit të kalimit nga gjigant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.911Z

Liverpool shitet zyrtarisht

Gjykata e Larte e Londres i ka dhene te drejte presidentit te Liverpool per te shitur shoqerine. Tashme The Reds jane zyrtarisht ne duart e pronarit te ri kompanise amerikane New England Sports Ventures. Ish pronaret George Gillett e Tom Hicks kundershtuan shitjen per 330 milione euro po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.785Z

Liverpool demtohet Gerrard

Kapiteni i Liverpool Steven Gerrard do te qendroje nje muaj larg fushave per shkak te nje demtimi ne kofshe. Gerrard u demtua gjate ndeshjes se djeshme miqesore qe Anglia luajti ndaj Frances.Mjeku i Liverpool Peter Brukner tha Steven u demtua dje dhe vizitat e para tregojne qe nuk eshte n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.454Z

Liverpool i pafuqishëm

Kapiteni i Chelseas, John Terry, mendon se Liverpool është i varur shumë nga Steven Gerrard dhe Fernando Torres. Të premten, kapiteni i Manchester United, Gary Neville, theksoi se Liverpool është ende në garë për titull, pavarësisht rezultateve të tyre të fundit. Por, kapiteni i Chelse

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama