Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpool

Total: 2860
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.587Z

Formacionet zyrtare: Liverpool Sevilla

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Liverpool - Sevilla. Liverpool dhe Sevilla kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për finalen e Europa Leagues. Liverpool: Mignolet, Clyne, Toure, Lovren, Moreno, Can, Milner, Lallana, Firmino, Coutinho, Sturridge

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.197Z

Spurs thëllon krizën e Liverpool

Tottenham Hotspur është skuadra që ka thelluar edhe më shumë krizën e Liverpool, i cili klub nuk po arrin të gjen formën pavarësisht investimeve që po bën. Spurs u treguan shumë të shpejt në këtë lojë dhe qysh në pjesën e parë arritën që të kalojnë në avantazh nëpërmes sul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.855Z

Liverpool, pas Lavezzit

Liverpool e do Ezequiel Lavezzin, por sulmuesi argjentinas nuk e ka ndërmend të largohet nga Napoli në janar. Këtë e ka bërë të ditur menaxheri i futbollistit, Frederic Guerra, në një intervistë dhënë ueb faqes angleze Sport.co.uk. “Po, ka interesim për të nga Liverpool. Mirëpo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.526Z

Liverpool pas Gagos

Nga Express më 06 mars 2011 në ora 18:08 Liverpool është i interesuar për mesfushorin e Real Madridit, Fernando Gago, kanë njoftuar mediet angleze të dielën. Ylli argjentinas nuk zë vend në planet e Jose Mourinhos dhe pritet të largohet nga klubi gjatë afatit kalimtar të verës. Ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.874Z

Liverpool transferon Hendersonin

Nga Express më 08 qershor 2011 në ora 20:30 Liverpool dhe Sunderland kanë arritur marrëveshje që besohet se vlen rreth 20 milionë funte për mesfushorin Jordan Henderson kanë njoftuar klubet nga Premierliga të mërkurën. 20 vjeçari do ti nënshtrohet testit mjekësor në Liverpool par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.925Z

Liverpool transferon Charlie Adam

Pas disa muajsh përpjekjesh, Liverpool ka njoftuar se është pajtuar me Blackpool, për transferimin e mesfushorit Charlie Adam. “Liverpool Football Club sot ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Blackpool për trasnferimin e Charlie Adam. Lojtari do të udh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.800Z

Liverpool interesohet per Ronaldinho

Liverpool eshte e interesuar ne blerjen e brazilianit Ronaldinho ne merkaton e janarit. Sipas lsquoDaily Star futbollisti i Milan duhet te reduktoje rrogen e tij vjetore prej 9 milione eurosh nese do te transferohet ne Anfield Road.Braziliani nuk po kalon nje moment te mire tek ekipi kuqe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama