Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpool

Total: 2860
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.526Z

Liverpool pas Gagos

Nga Express më 06 mars 2011 në ora 18:08 Liverpool është i interesuar për mesfushorin e Real Madridit, Fernando Gago, kanë njoftuar mediet angleze të dielën. Ylli argjentinas nuk zë vend në planet e Jose Mourinhos dhe pritet të largohet nga klubi gjatë afatit kalimtar të verës. Ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.874Z

Liverpool transferon Hendersonin

Nga Express më 08 qershor 2011 në ora 20:30 Liverpool dhe Sunderland kanë arritur marrëveshje që besohet se vlen rreth 20 milionë funte për mesfushorin Jordan Henderson kanë njoftuar klubet nga Premierliga të mërkurën. 20 vjeçari do ti nënshtrohet testit mjekësor në Liverpool par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.925Z

Liverpool transferon Charlie Adam

Pas disa muajsh përpjekjesh, Liverpool ka njoftuar se është pajtuar me Blackpool, për transferimin e mesfushorit Charlie Adam. “Liverpool Football Club sot ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Blackpool për trasnferimin e Charlie Adam. Lojtari do të udh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.800Z

Liverpool interesohet per Ronaldinho

Liverpool eshte e interesuar ne blerjen e brazilianit Ronaldinho ne merkaton e janarit. Sipas lsquoDaily Star futbollisti i Milan duhet te reduktoje rrogen e tij vjetore prej 9 milione eurosh nese do te transferohet ne Anfield Road.Braziliani nuk po kalon nje moment te mire tek ekipi kuqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.591Z

Liverpool fiton derbin

Liverpool ka mposhtur Manchester Unitedin, në derbin xhiros së 10-të të Premierligës. Përkundër formës së dobët nëpër të cilën po kalojnë, Reds arritën ta ndalin kampionin aktual të Anglisë, duke e mposhtur në Anfield Road me rezultat 2:0. Fillimisht, Torres në minutën e 65-t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.601Z

Liverpool kërkon Lavezzin

Nga Express më 10 shkurt 2011 në ora 18:44 Liverpool synon t’i përforcojë edhe më tepër opsionet sulmuese, duke transferuar yllin e Napolit, Ezequiel Lavezzi gjatë verës. Reds shitën Fernando Torresin në janar, por shpenzuan 58 milionë funte në dyshen Andy Carrol dhe Luis Suare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.542Z

Liverpool monitoron Ozilin

Liverpool do të monitorojë situatën e Mesut Ozilit në Real Madrid pas ultimatumit të Jose Mourinhos për mesfushorin gjerman. Ozil është paralajmëruar nga trajneri i tij se mund të largohet nga Santiago Bernabeu nëse nuk përmirësohet deri në fund të këtij sezoni. Mourinho kishte pranu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama