Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpool

Total: 2860
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.591Z

Liverpool fiton derbin

Liverpool ka mposhtur Manchester Unitedin, në derbin xhiros së 10-të të Premierligës. Përkundër formës së dobët nëpër të cilën po kalojnë, Reds arritën ta ndalin kampionin aktual të Anglisë, duke e mposhtur në Anfield Road me rezultat 2:0. Fillimisht, Torres në minutën e 65-t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.601Z

Liverpool kërkon Lavezzin

Nga Express më 10 shkurt 2011 në ora 18:44 Liverpool synon t’i përforcojë edhe më tepër opsionet sulmuese, duke transferuar yllin e Napolit, Ezequiel Lavezzi gjatë verës. Reds shitën Fernando Torresin në janar, por shpenzuan 58 milionë funte në dyshen Andy Carrol dhe Luis Suare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.542Z

Liverpool monitoron Ozilin

Liverpool do të monitorojë situatën e Mesut Ozilit në Real Madrid pas ultimatumit të Jose Mourinhos për mesfushorin gjerman. Ozil është paralajmëruar nga trajneri i tij se mund të largohet nga Santiago Bernabeu nëse nuk përmirësohet deri në fund të këtij sezoni. Mourinho kishte pranu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.853Z

Liverpool pas Villas

Liverpool mund të paraqet ofertë për sulmuesin e Barcelonës David Villa pas spekulimeve rreth mosmarrëveshjeve të tij me bashkëlojtarin Lionel Messi. Radiostacioni spanjoll Cadena SER ka njoftuar të enjten se Liverpool ka bërë kontakt fillestar me menaxherin e Villas për të mësuar më t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.683Z

Liverpool mposht edhe Boltonin

Liverpool po rikthehet në formën e dikurshme. Pasi mposhti javën e kaluar Arsenalin, “The reds”, sot në shtëpi shënuan fitoren 3-1 ndaj modestëve të Boltonit.   Liverpool e nisi furishëm këtë ndeshje që nga minuta e par&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.057Z

Liverpool pas Silvestres

Nga Express më 11 qershor 2011 në ora 18:17 Klubi nga Serie A Catania ka njoftuar se Liverpool ka shprehur interesim për mbrojtësin e tyre Matias Silvestre. 26 vjeçari deri më tani ka kaluar tre vite e gjysmë në Sicili pas transferimit nga Boca Juniors dhe është bërë kapiten i ekipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.938Z

Enrique në Liverpool

Nga Express më 11 gusht 2011 në ora 14:44 Liverpool ka arritur marrëveshje me Newcastle United për transferimin e mbrojtësit të majtë Jose Enrique ka njoftuar Sky Sports News të enjten. 25 vjeçari ka bërë të qartë se nuk dëshiron të vazhdon kontratën e tij në St James Park që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama