Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpool

Total: 2860
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.700Z

Liverpool, transferim ideal

Nga Express më 30 janar 2011 në ora 20:52 Luis Suarez ka thënë se transferimi në Liverpool ishte mundësi tepër e mirë për t’u refuzuar. Ylli uruguaian, i cili të shtunën kaloi testin mjekësor në klubin nga Anfield Road, është në prag të zyrtarizimit të kalimit nga gjigant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.911Z

Liverpool shitet zyrtarisht

Gjykata e Larte e Londres i ka dhene te drejte presidentit te Liverpool per te shitur shoqerine. Tashme The Reds jane zyrtarisht ne duart e pronarit te ri kompanise amerikane New England Sports Ventures. Ish pronaret George Gillett e Tom Hicks kundershtuan shitjen per 330 milione euro po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.785Z

Liverpool demtohet Gerrard

Kapiteni i Liverpool Steven Gerrard do te qendroje nje muaj larg fushave per shkak te nje demtimi ne kofshe. Gerrard u demtua gjate ndeshjes se djeshme miqesore qe Anglia luajti ndaj Frances.Mjeku i Liverpool Peter Brukner tha Steven u demtua dje dhe vizitat e para tregojne qe nuk eshte n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.454Z

Liverpool i pafuqishëm

Kapiteni i Chelseas, John Terry, mendon se Liverpool është i varur shumë nga Steven Gerrard dhe Fernando Torres. Të premten, kapiteni i Manchester United, Gary Neville, theksoi se Liverpool është ende në garë për titull, pavarësisht rezultateve të tyre të fundit. Por, kapiteni i Chelse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.396Z

Formacionet zyrtare: Newcastle - Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Newcastle United – Liverpool Newcastle dhe Liverpool do të përballen në ‘Hunter Stadium’, duke filluar nga ora 17:00, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e 15 në Premierligë. Newcastle: Elliot; Ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.788Z

Balotelli drejt Liverpool

Liverpool dhe Milan po negociojne lidhur me transferimin e Mario Balotellit Ky konfirmim erdhi mengjesin e sotem nga televizioni Milan Channel kanali i ekipit italian te Milan duke bere publik lajminbr br Merkatoja e blerjes dhe transferimit te futbollisteve perfundon me nje shtator dhe deri ne at

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.587Z

Formacionet zyrtare: Liverpool Sevilla

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Liverpool - Sevilla. Liverpool dhe Sevilla kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për finalen e Europa Leagues. Liverpool: Mignolet, Clyne, Toure, Lovren, Moreno, Can, Milner, Lallana, Firmino, Coutinho, Sturridge

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama