Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpool

Total: 2860
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.380Z

Torres: Mund të largohem nga LiverpoolFernando Torres pranoi se ai do të mendonte për të ardhmen e tij te Liverpool nëse klubi nuk do të blejë lojtarët e duhur për tu shndërruar në një pretendent të q

Fernando Torres pranoi se ai do të mendonte për të ardhmen e tij te Liverpool nëse klubi nuk do të blejë lojtarët e duhur për tu shndërruar në një pretendent të qartë për të fituar Premier League. Liverpool aktualisht ndodhet në vendin e gjashtë, një pikë pas Tottenham dhe Manche

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.309Z

“Benteke do bëj gjëra të mëdha në Liverpool”

Trajneri i Aston Villës, Paul Lambert ka shprehur admirimin e tij për sulmuesin belg, Christian Benteke, i cili do bashkohet me skuadrën e Liverpoolit gjatë ditëve të ardhshme. “Mendoj se ai do të jetë i mrekullueshëm. Christian më telefonoi dj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.812Z

Derbi i Anglisë/ United-Liverpool, Old Trafford spërkatet me hudhër

Në mitikun Old Traford do të luhet sot në orën 15:05, Derbi i Anglisë midis vendasve të Manchester United dhe miqve të Liverpool. Por para përballjes së 200 në histori ndërmjet dy klubeve më të lavdishme angleze, në Old Traford të gjithë janë angazhuar për të garantuar gjendjen op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.808Z

Studentet tërbohen sërish pas një nate me alkool (+18)

Nuk sos Kërdia! Studentët britanikë vërshuan sërish në klubet e natës në një ritual të përvitshëm për nisjen e vitit akademik, mbushur me alkool dhe teprim. Qendrat e qyteteve Liverpul dhe Birmingam ishin të mbushura me studentë të dehur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.454Z

Liverpool nuk di të fitojë, Chelsea imponohet me Mata në të 93’

Në pritje të dy superekipeve pèretendente të Manchester, Premier League ka prezantuar disa sfida interesante këtë fundjavë. Liverpooli ka dështuar për të marrë fitoren para tifozëve të tij në Anfield Road, kësaj radhe ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.082Z

Studentet zhvishen plotësisht, kalendari shitet me shpejtësi

Një kalendar nudo i lançuar nga një ekip regbie në një universitet britanik është shitur me shpejtësi. Kalendari ishte përgatitur nga vajzat e regbisë në universitetin e Liverpulit. Të ardhurat e kalendarit do shkojnë në ndihmë të një fushate ndërgjegjësimi për kancerin e gjirit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.420Z

Tërhiqet shorti për edicionin e ri të premierligës

Federata e futbollit anglez ka tërhequr shortin për sezonin 2014-2015 të premierligës si cili do të fillojë me 16-të gusht. Skuadra kampione Manchester City, mbrojtjen e titullit do ta filloj me ndeshjen përball Newcastle United, Liverpoolit në Anfield pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama