Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpool

Total: 2860
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.396Z

Formacionet zyrtare: Newcastle - Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Newcastle United – Liverpool Newcastle dhe Liverpool do të përballen në ‘Hunter Stadium’, duke filluar nga ora 17:00, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e 15 në Premierligë. Newcastle: Elliot; Ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.788Z

Balotelli drejt Liverpool

Liverpool dhe Milan po negociojne lidhur me transferimin e Mario Balotellit Ky konfirmim erdhi mengjesin e sotem nga televizioni Milan Channel kanali i ekipit italian te Milan duke bere publik lajminbr br Merkatoja e blerjes dhe transferimit te futbollisteve perfundon me nje shtator dhe deri ne at

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.587Z

Formacionet zyrtare: Liverpool Sevilla

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Liverpool - Sevilla. Liverpool dhe Sevilla kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për finalen e Europa Leagues. Liverpool: Mignolet, Clyne, Toure, Lovren, Moreno, Can, Milner, Lallana, Firmino, Coutinho, Sturridge

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.197Z

Spurs thëllon krizën e Liverpool

Tottenham Hotspur është skuadra që ka thelluar edhe më shumë krizën e Liverpool, i cili klub nuk po arrin të gjen formën pavarësisht investimeve që po bën. Spurs u treguan shumë të shpejt në këtë lojë dhe qysh në pjesën e parë arritën që të kalojnë në avantazh nëpërmes sul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.855Z

Liverpool, pas Lavezzit

Liverpool e do Ezequiel Lavezzin, por sulmuesi argjentinas nuk e ka ndërmend të largohet nga Napoli në janar. Këtë e ka bërë të ditur menaxheri i futbollistit, Frederic Guerra, në një intervistë dhënë ueb faqes angleze Sport.co.uk. “Po, ka interesim për të nga Liverpool. Mirëpo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.526Z

Liverpool pas Gagos

Nga Express më 06 mars 2011 në ora 18:08 Liverpool është i interesuar për mesfushorin e Real Madridit, Fernando Gago, kanë njoftuar mediet angleze të dielën. Ylli argjentinas nuk zë vend në planet e Jose Mourinhos dhe pritet të largohet nga klubi gjatë afatit kalimtar të verës. Ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.874Z

Liverpool transferon Hendersonin

Nga Express më 08 qershor 2011 në ora 20:30 Liverpool dhe Sunderland kanë arritur marrëveshje që besohet se vlen rreth 20 milionë funte për mesfushorin Jordan Henderson kanë njoftuar klubet nga Premierliga të mërkurën. 20 vjeçari do ti nënshtrohet testit mjekësor në Liverpool par

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama