Rezultate te kerkimit per termin: +Llalla

Total: 3612
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.187Z

Llalla Hetim dekonspirimeve

Prokurori i Pergjithshem Adriatik Llalla ka paralajmeruar nisje te procedimit penal per cdo rast qe konstatohet dalje e te dhenave qe perbejne sekret hetimor Llalla ka shfrytezuar analizen e vjetore te prokurorise se Krimeve te Renda per te dhene kete mesazh per prokuroret Jemi perballur kohet e fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.268Z

Llalla per Santon e Fullanin

brbrAfro 5 muaj nga ekzekutimi mafioz i bankierit Artan Santo Prokuroria ende nuk ka hedhur drite mbi motivin e krimit trondites Prokurori i Pergjithshem Adriatik Llalla konfirmoi se kjo ceshtje eshte mjaft delikate dhe se po hetohet ne disa pista per te hedhur drite mbi shkaqet e atentatit ne zemer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.951Z

Elbasan, Llalla: Ndryshimet në Prokurori të domosdoshme

Kryeprokurori Adriatik Llalla ka folur sot nga Elbasani në lidhje me ndryshimet në Prokurori. Llalla deklaroi se ndryshimet në institucionin që ai drejton janë normale dhe sipas tij u bënë në funksion të mirëorganizimit të punës. Llalla shtoi se vendimi për reformim të stafit u mor pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.185Z

Kryeprokurori Llalla: Më shumë bashkëpunim mes institucioneve

Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, gjate analizes vjetore të Prokurorisë në rrethin e Vlorës,  kërkoi më shumë bashkëpunim mes institucioneve ligjzbatuese, pasi mungesa e tij, në shumë raste, sikurse deklaroi Llalla, ka çuar në rënien e cilësisë gjatë hetimit të dosjeve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.686Z

LLalla Problem mosgjetja e autoreve

brbrVrasjet ne Fier dhe Vlore kane lidhje me konflikte te vjetra kriminale Kryeprokurori Adriatik Llalla thote se ne keto dy qytete ka nje numer te larte vendimesh pafajesise nga gjykatat por pergjegjesit duhen kerkuar ne radhet e prokuroreve Nga Vlora gjate analizes vjetore te Prokurorise Llalla k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.879Z

LLALLA, SHTYRJE APO VIJIM MANDATI?!

Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla Nga XHABIR ZEJNUNI* Përmbajtja: 1. Në vend të hyrjes. 2. Pretendimet e Llallës për zgjatjen e mandatit të tij. 3. Trajtim kushtetues i çështjes Llalla. 4. Mandati i Ina Ramës. 5. Investimi i Gjykatës Kushtetuese. 6. Përfundim. 1. Në vend të hy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.450Z

Llalla komandon 4 drejtues prokurorish në rrethe

Pas dorëheqjes në një ditë të katër prokurorëve, kryeprokurori Adriatik Llalla ka komanduar katër drejtues të rinj prokurorish në rrethe. Kështu, në prokurorinë e Përmetit komandohet Arjan muça, në Tropojë komandohet Artur Ismailukaj, në Dibër shkon Urim Buçi dhe në Lezhë Besim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama