Rezultate te kerkimit per termin: +Lleshit

Total: 514
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.719Z

Nishani publikon dekretin për shkarkimin e Sandër Lleshit, lirohen dhe dy gjeneralë të tjerë

Pasi ka shkarkuar në fshehtësi dhe heshtje të plotë gjeneral Sandër Lleshin, presidenti Bujar Nishani e ka publikuar më në fund dekretin në faqen e Presidencës. Nishani e ka shkarkuar Lleshin që në datën 21 maj, pa ia komunikuar këtij të fundit vendimin. Gazeta TemA pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.211Z

Gjykata pushon padinë e divorcitmes Lefterie Lleshit e bashkëshortit

TIRANE- Gjykata e Tiranës vendos të pushojë dosjen e divorcit mes kryetares së KQZ Lefeteri Lleshit dhe bashkëshortit të saj Arjan Lleshi.Shkak i këtij vendimi është bërë mosparaqitja në sallën e gjyqit të paditësit Arjan Lleshi, dhe për pasojë gjyqtarja Irena Hoxha ka vendosur të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.772Z

Dekretimi i Lleshit, Rama: Ka gjithmonë rrugëzgjidhje nëse ka vullnet të mirë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas dekretimit nga presidenti Meta të Sandër Lleshit si ministër të Brendshëm. Në një postim në Twitter, Rama shkruan se edhe kur krisjet duken të pariparueshme gjithmonë ka një zgjidhje. Rama thotë se ministri i ri njeriu i duhur në vendin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.118Z

Shteti dhe antishteti: Rasti i gjeneral Aleksandër Lleshit

Nga Ardian Ndreca Bani shumë përshtypje këto ditë në media dekreti që presidenti i Berishës, Bujar Nishani, firmosi për shkarkimin nga detyra të zëvendës shefit të shtabit të Forcave të Armatosuna (FA), gjen. brig. Sandër Lleshit dhe dy kolegëve të tij. Emni i kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.164Z

Haradinaj, shpreh ngushëllime për vdekjen e Zef Lleshit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, me keqardhje të thellë mori lajmin për ndarjen nga jeta të Zef Lleshit, atdhetarit të shquar, mbështetësit të UÇK-së dhe babait të dy dëshmorëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.655Z

Mosdekretimi i Lleshit, Rama 90 min kokë më kokë me Metën

Pasi e konsideroi politikën një lojë shahu dhe i dha urdhër deputetëve të tij të mos komentonin vendimin e Presidentit Ilir Meta për të mos dekretuar Sandër Lleshin si emrin e propozuar prej tij për të marrë detyrën e Ministrit të Brendshëm, kryeministri Edi Rama kërkoi paraditen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.431Z

Arratisja e Tafilit ne vend te Lleshit komandohet Kalemi

Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve emeron te komanduar si drejtor te burgut te Shenkollit Shkelqim Kalemin i njohur per eksperiencen drejtuese ne burgjet shqiptare. Kalemi eshte komanduar ne vend te Mark Lleshit drejtorit te shkarkuar pas arratisjes se Admir Tafilit nga leja dis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama