Rezultate te kerkimit per termin: +Lleshit

Total: 514
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.772Z

Dekretimi i Lleshit, Rama: Ka gjithmonë rrugëzgjidhje nëse ka vullnet të mirë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas dekretimit nga presidenti Meta të Sandër Lleshit si ministër të Brendshëm. Në një postim në Twitter, Rama shkruan se edhe kur krisjet duken të pariparueshme gjithmonë ka një zgjidhje. Rama thotë se ministri i ri njeriu i duhur në vendin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.118Z

Shteti dhe antishteti: Rasti i gjeneral Aleksandër Lleshit

Nga Ardian Ndreca Bani shumë përshtypje këto ditë në media dekreti që presidenti i Berishës, Bujar Nishani, firmosi për shkarkimin nga detyra të zëvendës shefit të shtabit të Forcave të Armatosuna (FA), gjen. brig. Sandër Lleshit dhe dy kolegëve të tij. Emni i kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.164Z

Haradinaj, shpreh ngushëllime për vdekjen e Zef Lleshit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, me keqardhje të thellë mori lajmin për ndarjen nga jeta të Zef Lleshit, atdhetarit të shquar, mbështetësit të UÇK-së dhe babait të dy dëshmorëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.655Z

Mosdekretimi i Lleshit, Rama 90 min kokë më kokë me Metën

Pasi e konsideroi politikën një lojë shahu dhe i dha urdhër deputetëve të tij të mos komentonin vendimin e Presidentit Ilir Meta për të mos dekretuar Sandër Lleshin si emrin e propozuar prej tij për të marrë detyrën e Ministrit të Brendshëm, kryeministri Edi Rama kërkoi paraditen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.431Z

Arratisja e Tafilit ne vend te Lleshit komandohet Kalemi

Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve emeron te komanduar si drejtor te burgut te Shenkollit Shkelqim Kalemin i njohur per eksperiencen drejtuese ne burgjet shqiptare. Kalemi eshte komanduar ne vend te Mark Lleshit drejtorit te shkarkuar pas arratisjes se Admir Tafilit nga leja dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.323Z

Shpërblim 5 mijë euro për kapjen e Artur Lleshit

Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në dispozicion 5 mijë euro për çdo informacion që do të çojë në arrestimin e Artur Lleshit. Vetëm disa orë pas shpalljes në kërkim për 22-vjeçarin që akuzohet si autor i vrasjes së ndodhur mbrëmjen e së dielës në një nga lokalet në afërsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.261Z

KLD jep autorizim për caktim mase sigurie ndaj Shtjefën Lleshit

TIRANË- Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka zhvilluar mbrëmjen e sotme një mbledhje urgjente me dyer të mbylluar për të shqyrtuar çështjen e Ish-kryetarit të Gjykatës së Pukës Shtjefën Lleshi. Në fund të mbledhjes me vendim unanim KLD ka dhënë autorizimin për caktim mase sigurie p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama