Rezultate te kerkimit per termin: +Lleshit

Total: 514
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.118Z

Shteti dhe antishteti: Rasti i gjeneral Aleksandër Lleshit

Nga Ardian Ndreca Bani shumë përshtypje këto ditë në media dekreti që presidenti i Berishës, Bujar Nishani, firmosi për shkarkimin nga detyra të zëvendës shefit të shtabit të Forcave të Armatosuna (FA), gjen. brig. Sandër Lleshit dhe dy kolegëve të tij. Emni i kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.164Z

Haradinaj, shpreh ngushëllime për vdekjen e Zef Lleshit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, me keqardhje të thellë mori lajmin për ndarjen nga jeta të Zef Lleshit, atdhetarit të shquar, mbështetësit të UÇK-së dhe babait të dy dëshmorëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.655Z

Mosdekretimi i Lleshit, Rama 90 min kokë më kokë me Metën

Pasi e konsideroi politikën një lojë shahu dhe i dha urdhër deputetëve të tij të mos komentonin vendimin e Presidentit Ilir Meta për të mos dekretuar Sandër Lleshin si emrin e propozuar prej tij për të marrë detyrën e Ministrit të Brendshëm, kryeministri Edi Rama kërkoi paraditen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.431Z

Arratisja e Tafilit ne vend te Lleshit komandohet Kalemi

Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve emeron te komanduar si drejtor te burgut te Shenkollit Shkelqim Kalemin i njohur per eksperiencen drejtuese ne burgjet shqiptare. Kalemi eshte komanduar ne vend te Mark Lleshit drejtorit te shkarkuar pas arratisjes se Admir Tafilit nga leja dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.323Z

Shpërblim 5 mijë euro për kapjen e Artur Lleshit

Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në dispozicion 5 mijë euro për çdo informacion që do të çojë në arrestimin e Artur Lleshit. Vetëm disa orë pas shpalljes në kërkim për 22-vjeçarin që akuzohet si autor i vrasjes së ndodhur mbrëmjen e së dielës në një nga lokalet në afërsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.261Z

KLD jep autorizim për caktim mase sigurie ndaj Shtjefën Lleshit

TIRANË- Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka zhvilluar mbrëmjen e sotme një mbledhje urgjente me dyer të mbylluar për të shqyrtuar çështjen e Ish-kryetarit të Gjykatës së Pukës Shtjefën Lleshi. Në fund të mbledhjes me vendim unanim KLD ka dhënë autorizimin për caktim mase sigurie p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.132Z

KLD, diskutohet shpërndarja e gjyqtarëve. Nishani: Vend vakant pas largimit të Lleshit

Presidenti Bujar Nishani TIRANE- Presidenti i vendit, Bujar Nishani, njeheresh kreu i KLD-se, ka shpallur vendin vakant ne kete institucion, pas zgjedhjes se Lefteri LLeshit, kryetare e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve. Shpallja e vendit vakant eshte bere gjate mbledhjes se sotme te Keshillit te Lar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama